ساعت هوشمند وان پلاس

ساعت هوشمند وان پلاس
ساعت هوشمند وان پلاس

به تازگی یکی از برند های جدید در زمینه تولید ساعت های هوشمند به نام وان پلاس یک محصول اقتصادی و ارزان همانند ساعت هوشمند شیائومی رو نمایی و وارد بازار کرده است ، این ساعت هوشمند به صفحه نمایش Amoled دارای وضوح بسیار بالا است.

این ساعت هوشمند که اساساً برای زندگی روزمره افراد ساخته شده است تا در طی روز از فعالیت های ورزشی و ضربان قلب و دیگر اطلاعات خود با خبر بشند طراحی شده است ، وزن بسیار کم و سبکی آن از اصلی ترین مزایای ساعت هوشمند وان پلاس به شمار میرود.

pump-onepluse-watch
وان پلاس توانایی گرفتن ضربان قلب دارد.

اما در حال حاضر در باره باتری آن اطلاعات دقیق از سوی شرکت وان پلاس منتشر نشده است ، اما وعده داده شده از سوی شرکت سازنده در حالت عادی کاربران میتوانند با هر بار شارژ به مدت دو هفته از ساعت هوشمند وان پلاس استفاده کنند.

دست بند سلامتی هوشمند وان پلاس که از تکنولوژی ۵ATM , IP68 پیروی کرده و در طراحی سخت افزاری و داخی آن از این موارد استفاده شده است توانسته تاییدیه آن را هم کسب کند.

از مزیت های دیگر دست بند هوشمند وان پلاس میتوان به کنترل آهنگ ، کم و زیاد کردن صدای موسیقی ، لرزش در هنگام زنگ خوردن گوشی هوشمند شما و مزایی دیگر اشاره کرد.

اما این دست بند سلامتی هوشمند را نمی‌توان یکی از رقیب های مچ بند شیائومی در بازار داخلی ایران و چین دانست چرا که در نسخه های دست بند های شیائومی از جمله نسخه MI Band4 می‌بند۴ این محصول توانایی نگهداری شارژ تا ۲۰ روز را دارد.

sport-watch
یک گجت پوشیدنی که همیشه همراه شماست.

امکانات رفاهی بیشتر می‌بند شیائومی بسیار بیشتر از وان پلاس است یکی از این امکانات که بسیار کاربر پسند است شما می‌توانید صفحه نمایش ساعت خود را حتی با تصاویر مورد علاقه خود عوض کنید که یکی از مهم ترین موارد است ، اما این ویژگی در وان پلاس به چشم نمی‌خورد.

ولی به صورت کلی و جمع بندی این موضوع باید در نظر داشته باشیم از یک کمپانی جدید و نو ظهور در زمینه ساعت های هوشمند ، گجت دیجیتال بیشتر از آن هم نمیشه انتظار داشت.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشه.