Attachment یا پیوست چیست؟

Attachment یا پیوست چیست؟
پیوست

ضمیمه سندی است که با ایمیل ارسال می شود. انواع مختلفی از پرونده ها به این روش ارسال می شوند (به عنوان مثال اسناد Word ، PDF ، فایل های اکسل (EXCEL) ، JPEG). نسبت به پیوست کردن پرونده های بزرگ احتیاط کنید زیرا این کار می تواند زمان زیادی را برای بارگیری گیرنده بگیرد. اگر پرونده بزرگی دارید ، قبل از پیوست کردن ، حتما از برنامه های فشرده سازی مانند وینرار یا winrar ، زیپ یا zip استفاده کنید تا حجم فایل شما را مقداری کاهش بدهد.

به دلیل پایین بودن سرعت بارگزاری فایل ها یا همون سرعت آپلود سبب شده است تا زمان قرار دادن فایل ها در سطح وب و ارسال آن به شخصی دیگر زمان زیادی را از شما بگیرد.

در تمام نقاط دنیا سرعت دانلود با تفاوت چشم گیری از سرعت آپلود بیشتر می‌باشد ، پس در هنگام آپلود فایل ها و یا در اصطلاح ارسال فایلی به شخص دیگراگر زمان برای ما مهم است باید حتما از برنامه های فشرده سازی رایگان استفاده کنیم تا سرعت قرار دادن و فرستادن فایل های ما به دیگران در سطح وب و اینترنت سریع تر انجام بپذیرد.

شناسایی پیوست

فایل های آپلود شده و یا بارگزاری شده در سطح وب دارای پسوند های مختلفی می‌باشند شما می‌توانید برای اطلاع از نوع پسوند ها به صفحه پسوند ها مراجعه کرده و در مورد تمامی پسوند های فایل ها اطلاعات کسب کنید تا فایل های مخرب را در سطح وب و اینترنت دانلود نکنید.

البته یکی از راه های تشخیص فایل های مخرب از طریق پسوند های آن ها می‌باشد و نمی‌توانید به صورت کلی به این موضوع اکتفا کنیم. لوگو اختصاری فایل های پیوست شده در سطح وب همانند یک سنجاق می‌باشد ، که با دیدن این لوگو شما می‌توانید فایل های مورد نیاز خود را در سطح وب برای دیدن عموم مردم به اشتراک بگذارید.

سنجاق کردن و بارگزاری اطلاعات
نماد اصلی بارگزاری اطلاعات در سطح وب