وردپرس چیست؟

وردپرس چیست؟

ساخت وب سایت بدون کدنویسی؟ مگر امکان پذیر است؟ آری! خیلی وقت میباشد که وردپرس این قابلیت را برای ما مهیا نموده است.

اشخاص متعددی با یادگیری ساخت وب سایت با وردپرس توانسته‌اند برای خودشان درآمد خیر و خوبی دست‌وپا نمایند.

از آن طرف، صاحبان استخراج‌وکار – به‌خصوص خرد‌ها – با استفاده از آن، توانسته‌اند از هزینه‌های سنگین پیاده سازی و طراحی سایت صرف نظر کنند.

 وردپرس چیست؟ چه چیزی سبب شد‌ه‌است به دوستداشتنی‌ترین سیستم مدیر محتوا تبدیل شود؟

وردپرس نوعی سی ام اس است که بسیار راحت و ساده ساخته شده است این سیستم مدیریت محتوا با زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده است که ورژن های مختلفی دارد و روز به روز کامل تر و آپدیت می‌‌شود.

با استفاده از وردپرس می‌توانیم سرعت ساخت و طراحی صفحات وب را به صورت شگفت انگیزی افزایش داد استفاده از وردپرس سبب می‌شود تا بتوانیم سایت های پویا را بدون داشتن دانش برنامه نویسی وب و یا با داشتن دانش اندک انجام بدهیم.

استفاده از وردپرس امروزه برای بسیاری از کسب و کار ها رایج است، ساخت یک وب سایت وردپرس بسیار سریع است و سرعت انجام کار های روزمره در داخل این سیستم مدیریت محتوا بسیار خوب است.

استفاده از وردپرس معمولاً برای شرکت های تازه تاسیس و یا کسب و کار های خرد توصیه می‌شود یک وردپرس میتواند یک وب سایت خبری یا رزومه و یا فروشگاهی باشد.

همه موارد گفته شده با وردپرس قابل اجرا و انجام است.

تفاوت وردپرس با سیستم های مدیریت محتوا دیگر

تفاوت اصلی اپدیت بودن وردپرس است همچنین به دلیل داشتن جامعه بسیار بزرگ در بین مردم جهان بسیار محبوب است وردپرس با اکثر زبان های جهان کار میکند و قابلیت فعال سازی دارد استفاده از وردپرس کاملاً رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه ندارید.

داشتن افزونه یا پلاگین های متعدد برای وردپرس آن را نسبت به سیستم مدیریت محتوا قدیمی جوملا قوی تر کرده است، شما می‌توانید انواع نیاز های خود را به وسیله پلاگین های نوشته شده برای سیستم وردپرس برطرف نمایید.

کار بر روی یک وب سایت وردپرسی در ابتدا شاید کمی سخت به نظر برسد اما روان تر و سریع تر از هرCMS اماده ای است.