سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال ۵٫۶ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ با ۶۰۰ درصد رشد

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال ۵٫۶ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ با ۶۰۰ درصد رشد
سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

ورودی کل سرمایه گذاران به صندوق ها و محصولات ارز رمزنگاری شده در سال جاری تاکنون ۵٫۶ میلیارد دلار رسیده است ، که طبق آخرین اطلاعات مدیر دارایی CoinShares بیش از ۶۰۰ درصد افزایش یافته است.

به علاوه آخرین قیمت باعث بالا رفتن دارایی های تحت مدیریت برای این بخش به حدود ۱۹ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰میلادی می شود. سرمایه موجود در بخش ارز های دیجیتال و رمز ارز ها در سال ۲۰۱۹میلادی فقط ۲٫۵۷ میلیارد دلاربوده است.

علاقه به ارزهای رمزپایه در سال جاری سر به فلک کشید زیرا سرمایه گذاران بیت کوین را به عنوان ارزی در برابر تورم و جایگزینی برای کاهش ارزش دلار می دانستند.

بیت کوین روز یکشنبه با رسیدن به بالاترین قیمت خود ۲۴،۲۹۸٫۰۴ دلار ، اما آخرین بار با کاهش ۳ درصدی ، ۲۲۸۳۲٫۷۸ دلار (تقریباً ۱۶٫۸ دلار) مواجه شد ، که این تغیرر قیمت ها در اثر نگرانی در مورد ویروس کرونا در بازار های مالی به ویژه ارز رمز ها شکل گرفته است.

روز دوشنبه اتریوم ، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ ، ۴٫۴ درصد کاهش یافت و به ۶۱۰٫۱۴ دلار رسید.

داده ها نشان می دهد که از روز جمعه و در مجموع ۳۳۵ میلیون دلار برای ورود به بازار ارز های دیجیتال سرمایه گذاری شده است. اتریوم ۲۰۷٫۳ میلیون دلار میزان معاملات هفتگی را در بازار رمز ارز ها تجربه کرد.

حجم معاملات بیت کوین در ۱۷ دسامبر در مبادلات معتبر به رکورد ۱۱ میلیارد دلار رسید ، اما در آخر هفته این روند کاهش یافت. با این حال ، گردش مالی در روزهای شنبه و یکشنبه بالاتر از میانگین ۴ میلیارد دلار بود.