عینک هوشمند فیسبوک ساخت ری بن

عینک هوشمند فیسبوک ساخت ری بن
عینک هوشمند فیسبوک ساخت ری بن

شایعات درباره عینک های هوشمند فیس بوک از ماه ژانویه۲۰۲۱ میلادی شنیده می شد. تیم تکولایف سرانجام خبری دریافت کردیم که فیس بوک در حال توسعه عینک های هوشمند است.

در ماه ژانویه ، اندرو باسورث ، نایب رئیس واقعیت مجازی (AR و VR) فیس بوک فاش کرد که عینک های هوشمند غول رسانه های اجتماعی فیسوبک در سال ۲۰۲۱ وارد بازار جهانی میشود.

عینک هوشمند فیسبوک

از ژانویه ، خیلی چیزها تغییر کرده است. مارک زاکربرگ ، بنیانگذار و مدیرعامل فیس بوک ، در این زمینه گفت که تصور می کند فیس بوک از یک شرکت رسانه های اجتماعی به "یک شرکت متاورس" تبدیل می شود. تغییراتی در ساختار سازمان به این منظور نیز ایجاد شد.انتقال به یک متاورس باعث می شود تا توجهات را به سخت افزار AR و VR که این شرکت در کنار محدوده Oculus توسعه داده است ، باز گرداند .

عینک ری بن فیسبوک

وب سایت ری بن علاوه بر تاریخ عرضه این عینک ها ، مطلب دیگری را انتشار نداده است. با این اوصاف ، ما معتقدیم که فیس بوک احتمالاً برای سنجش علاقه بازار با یک محصول ساده مانند Google Glass یا Snapchat Spectacles شروع به کار کرد. اگر محصول با استقبال خوبی روبرو شود ، محصولات بعدی می تواند ویژگی های AR و VR را با خود داشته باشد.

علاوه بر این ، زاکربرگ و بوسورث اخیراً ویدیوهای ضبط شده از دیدگاه اول شخص را توییت کرده.حداقل می دانیم که عینک های فیس بوک می تواند فیلم های Full-HD ضبط کند.اما بزرگ ترین چالش آن محدودیت باتری این دستگا ممکن است باشد.

عینک ری بن فیسبوک

جالب است بدانید که فیس بوک همچنین به برخی از نمونه های اولیه دستگاهی به نام Project Aria به کارکنان خود داده است تا بفهمد عامه مردم چگونه از عینک هوشمند در زندگی واقعی استفاده می کنند. عمر باتری یک مشکل از طراحی است و چیزی است که تولید کنندگان در نهایت می توانند با پیشرفت در فناوری باتری از این مانع عبور کنند.