برنامه مسیریاب و نقشه اپل به زودی برای تمام کشورها

برنامه مسیریاب و نقشه اپل به زودی برای تمام کشورها
برنامه مسیریاب و نقشه اپل به زودی برای تمام کشورها

به تازگی خبری مبنی بر راه اندازی جدی نقشه خوان مجازی و مسیریاب شرکت اپل به دست ما رسیده است ، این نقشه خوان و مسیر یاب اپل در ایده نزدیک طبق گفته هاش شرکت اپل برای تمامی کشور های دنیا قابل دسترس خواهد بود.

بررسی اپل مپ یا map apple

همان طور که همه ما میدانیم تکنولوژی نقشه و navigation ها امروز در زندگی روزه مره ما کاربرد بسیاری دارند از این رو تیم نرم افزاری شرکت اپل در حال راه اندازی یک نقشه حرفه ای برای کاربران خود با پشتیبانی از تمام کشور ها می‌باشد.

اطلاعات مربوط به این پروژه توسط کمپانی اپل در کنفرانس کسب و کار ها و توسعه دهندگان wwds 2021 به اشتراک گذاشته شد ، هم اکنون این نقشه شرکت اپل برای کشور های پرتغال و اسپانیا در دسترس قرار گرفته است و میتوان گفت یک نسخه از برنامه ازمایشی از نقشه اپل است.

همچنین این شرکت اعلام کرد در ماه های اینده اپل مپ برای کشور های ایتالیا و استرالیا در دسترس قرار خواهد گرفت و مردم میتوانند تجربه های خودشان را در استفاده از این نقشه و مسیریاب با ما در میان بگذارند.

این نسخه جدید اپل مپ دارای مکان های مختلف در کشور هایی هست که رااندازی صورت گرفته است ، شرکت اپل داده های موجود در مپ خود را به وسیله دوربین هوشمند و تکنولوژی هوش مصنوعی از سطح محل ها و شهر های کشور های مختلف جمع آوری کرده است که به آن تکنولوژی سنسور های lidar نیز گفته می‌شود.

شرکت اپل پس از یک سال فعالیت بر روی نقشه خود و با هدف را اندازی نقشه برای کشور آمریکا و جمع آوری اطلاعات اولین نسخه برنامه خود را به بیرون نشر داد اما این موضوع تا به امروز فقط برای کشور آمریکا قابل استفاده بود.

تا این که شرکت اپل در همایش کسب و کار ها به معرفی اپل مپ برای کشور های دیگر پرداخت و انتظار میرود در اینده شرکت اپل این نقشه و مسیریاب حرفه ای خود را برای تمام کشور های دنیا راه اندازی کند و اطلاعات دقیق و درستی را برای کاربران به نمایش بگذارد.