استفاده همزمان از چند حساب کاربری واتساپ

استفاده همزمان از چند حساب کاربری واتساپ
استفاده همزمان از چند حساب کاربری واتساپ

برنامه واتساپ یکی از بزرگ ترین پیام رسان های خارجی است این پیام رسان در سرتاسر جهان دارای محبوبیت خاصی است ، اما جدید ترین خبر و رونمایی این برنامه پر کاربرد بر روی دسکتاپ یا همان ویندوز است با تیم تکولایف همراه باشید تا با هم به بررسی آن بپردازیم.

تیم واتساپ به تازگی خبر داد در حال بهره برداری و رونمایی از اپ جدید واتساپ بر روی سیستم عامل ویندوز و اندروید هستیم ، این به روز رسانی سبب میشود یک کاربر به راحتی بتواند با نصب واتساپ حداکثر به ۴ حساب کاربری خودش را متصل نماید.

همچنین در میان صحبت های تیم واتساپ به موضوع قطع شدن مسنجر واتساپ در هنگام استفاده از ویندوز زمانی که گوشی و تبلت شما به اینترنت وصل نباشد و یا قطع باشد خبر داد که از این پس با اپدیت جدید نیازی به وصل بودن گوشی یا اسمارت فون شما به اینترنت نمی‌باشد و شما به راحتی می‌توانید از خدمات واتساپ در حالی که گوشی شما به اینترنت وصل نیست استفاده نمایید.

همین موضوع نظر بسیاری از افراد را به این جلسه جلب کرد همانطور که میدانیم برنامه واتساپ یکی از مهم ترین و بهترین برنامه ها در زمینه پیام رسانی است و در ایران و کشور های دیگر کاربرد بسیاری دارد از این رو مورد توجه قرار گرفته است.

درحال حاضر واتساپ برای گوشی هوشمند و سیستم عامل های ویندوز و مک قابل استفاده میباشد و شما می‌توانید نسخه جدید آن را داشته باشید.

اما باید دید اپدیت جدید برنامه WA چه زمانی وارد بازار خواهد شد و در دسترس عموم قرار خواهد گرفت توضیحات داده شده در این مقاله به گفته تیم بزرگ WA میباشد.