رونمایی از گوشی گیمینگ شیائومی

رونمایی از گوشی گیمینگ شیائومی
رونمایی از گوشی گیمینگ شیائومی

شرکت بزرگ تولید کننده گوشی هوشمند شیائومی به تازگی خبری مبنی بر رونمایی از یک گوشی گیمینگ با قابلیت های بسیاری فوق‌العاده خبر داد.

این گوشی در تاریخ هفت اردیبهشت به تاریخ شمسی رونمایی میشود، از قابلیت های منحصر به فرد این گوشی که مدل آن هم شیائومی k40 است دارای دکمه ای بر روی بدنه برای فعال سازی قابلیت گیمینگ در آن است.

با فعال سازی این حالت توسط دکمه ای که بر روی بدنه تعبیه شده است گوشی در بهترین حالت خود قرار خواهد گرفت و سخت افزار ، نمایشگر و... آن متناسب با نیاز برنامه و بازی شما عمل خواهد کرد.

تاریخ دقیق رو نمایی از k40شیائومی ۲۷ آوریل ۲۰۲۱ خواهد بود ، این گوشی گیمینگ جدید شیاومی به دلیل داشتن تفاوت های بسیار با خانواده قدیمی خود و ورژن های قبلی گوشی های گیمینگ شیائومی تفاوت های بسیاری دارد.

گیفت ردمی کا40
قرارگیری دکمه حالت گیم

دوربین شیائومی کا۴۰

استفاده از دو لنز بزرگ و یک چراغ led در قسمت پایین آن طراحی خاص و منحصر به فرد آن در کنار یک دگر قرار گرفتند اما نباید از لنز کوچکی که در میان دو لنز بزرگ این سری قرار دارد قافل شویم که درنهایت زیبایی خاصی را به آن میدهد.

استفاده از چراغ های RGB برای زیبایی پنل پشتی گوشی در هنگام فعال بودن گیم مود گوشی کا۴۰ از زیبایی های آن به شمار می‌رود. این چراغ ار جی بی در دور تا ددور پنل دوربین کشیده شده است.

اما در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این گوشی گیمینگ به دستمان نرسیده است و این کمپانی بزرگ اطلاعات بیشتری را در اختیار قرار نداده است و باید منتظر تاریخ رونمایی آن باشیم تا اطلاعات دقیق تری از آن به دست آید. با تیم تکولایف همراه باشید تا جدید ترین اخبار گوشی k40 را داشته باشید.