گوگل پلی 10 سالگی خود را با لوگوی جدید جشن می گیرد

گوگل پلی 10 سالگی خود را با لوگوی جدید جشن می گیرد
گوگل پلی 10 سالگی خود را با لوگوی جدید جشن می گیرد

آیا باورتان می شود که 10 سال از تغییر نام اندروید توسط گوگل به گوگل پلی می گذرد ؟ اکنون، گوگل پلی برای جشن 10 ساله خود، لوگوی خود را تغییر داده است.

لوگوی جدید رنگ‌های کمتری دارد که با رنگ‌های دیگر لوگوهای سرویس‌های Google مطابقت دارد. این شرکت به اعضای پلی پوینت خود 10 برابر افزایش اعتبار در خرید می دهد.

لوگوی قدیمی گوگل پلی دارای سایه های آبی روشن، سبز، قرمز و زرد بود. لوگوی جدید همان رنگ ها را دارد اما بسیار کم رنگ تر است.

رنگ ها شبیه به آنچه گوگل برای بسیاری از خدمات خود استفاده می کند است. طراحی ظریف همچنین آن را شبیه به آیکون گوگل کروم کرده است.

امیدوارهستیم که هیچ کس با لوگوی جدید گوگل پلی غریبه نیست.

بخشی از تویت شرکت گوگل پلی

امسال دهمین سال فعالیت ما در Google Play است. برای جشن گرفتن، از امروز به اعضای Play Points  افزایش امتیاز 10 برابری می‌دهیم . چگونه یک دهه گذشته است ???????????? افزایش امتیاز خود را در اینجا درخواست کنید: https://t.co/xoVIQsxHns #PlayTurns10 pic.twitter.com/76pQbQqDBY

— Google Play (@GooglePlay) 25 ژوئیه 2022

تیان لیم، معاون Google Play، در مورد تغییر لوگو گفت: "ما در حال معرفی یک لوگوی جدید هستیم که خاصیت گوگل پلی را بهتر منعکس می کند.

بخش از فعالیت های گوگل پلی تا به امروز

Android Market در سال 2008 راه اندازی شد و در سال 2012 به Google Play تغییر نام داد. فروشگاه رسمی برنامه اندروید اکنون بیش از 2.5 میلیارد کاربر ماهانه در بیش از 190 کشور جهان دارد.

 با نام Google Play شناخته می شود و با بیش از دو میلیون توسعه دهنده نیز کار می کند.

جالب است بدانید بیش از 3.4 میلیون برنامه در فروشگاه Play وجود دارد، این رقم عدد بسیار بزرگی است.