معرفی قفل و کلید هوشمند مجهز به NFC توسط نتاتمو

معرفی قفل و کلید هوشمند مجهز به NFC توسط نتاتمو
معرفی قفل و کلید هوشمند مجهز به NFC توسط نتاتمو

در نمایشگاه ۲۰۲۰، نتاتمو به معرفی تجهیزات جدید خود برای خانه های هوشمند پرداخت.

قفل و کلید های هوشمند آنان با استاندارد هوم کیت اپل کاملا سازگار می باشد. این قفل های هوشمند همراه سه کلید فیزیکی ارائه می شوند. آن ها با استفاده از NFC هم باز می شود. به عنوان مثال: در زمان مفقودی کلید، با استفاده از تلفن هوشمند مجهز به NFC و برنامه Netatmo Security می توانید قفل های هوشمند نتاتمو را باز کنید. امکان همگام یا سینک کردن کلید های بیشتر علاوه بر سه کلید اولیه در قفل هوشمند امکان پذیر می باشد.

همچنین شما می توانید کلید مفقود شده را از طریق برنامه غیر فعال کنید.

قفل و کلید هوشمند نتاتمو

برای مشاهده سایر اخبار و مقالات به صفحه اصلی تکولایف مراجعه کنید.

نکته تمایز قفل و کلید هوشمند نتاتمو

برای عمل مکانیزم باز شدن قفل باید کلید را وارد آن کرده و به صورت فیزیکی بچرخانید. برای افزایش امنیت، هیچ نوع مکانیزم کنترل از راه دور هم برای باز کردن قفل در نظر نگرفته اند. این قفل ها مجهز به حسگر شتاب سنج شده اند. به این صورت می توانید لرزش های ناشی از تلاش برای سرقت را خیلی راحت متوجه شوید. به دلیل نبود موتور الکتریکی برای چرخاندن نکانیزم قفل، ۴ باتری قلمی سایز AAA در آن تعبیه شده است. این باتری ها انرژی لازم برای ۲ سال را تامین می کنند.

در صورت نادیده گرفتن هشدار های صوتی قفل و اعلان های برنامه نتاتمو به دلیل شارژ پایین، می توانید انرژی لازم را با استفاده از پورت میکرو USB تامین کنید. یکی از قابلیت های جذاب این قفل هوشمند امکان ارسال دعوت نامه به دوستان و همسایه ها از طریق پیامک، واتساپ و ایمیل می باشد. افرادی که دعوتنامه استفاده از قفل هوشمند را دریافت کرده اند می توانند به وسیله برنامه Netatmo Guest قفل را باز کنند.