هواوی آنر وی ۴۰ رونمایی شد

هواوی آنر وی ۴۰ رونمایی شد
هواوی آنر وی ۴۰ رونمایی شد

هواوی Honor v40 سری جدید گوشی ها آنر پس از رو نمایی تاریخ رسمی ارائه آن به بازار جهانی نیز مشخص شد. این گوشی به دلیل داشتن طراحی بسیار جالب و زیبا میتواند یکی از گوشی هایی باشد که خیلی وقت است مردم در سر تا سر جهان منتظر رونمایی و اعلام تاریخ ارائه آن بودند.

شرکت هوآوی به صورت رسمی اعلام کرد که گوشی آنر v40 را در تاریخ ۱۸ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی یعنی مصادف با ۲۰ دی ۱۳۹۹ وارد عرضه و بازار های جهانی می‌کند.

طراحی آنر وی ۴۰

اگر از اخبار امروز در رابطه با این گوشی هوشمند بگذریم باید سری به طراحی و ارگونومی آن بزنیم ، استفاده از تو رفتگی در قسمت بالایی صفحه نمایش به دلیل قرار گیری دوربین سلفی دوگانه در قسمت چپ صفحه نمایش تقریباً می‌شود گفت طراحی شبیه به s10 سامسونگ را دارد.

honorv40

اما در گوشه های تصویر ما شاهد صفحه نمایش منحنی هستیم که جلوه خاصی را به دستگاه داده است ، کلید های ضروری روشن خاموش و صدا در قسمت راست بدنه تعبیه شده است همچنین این گوشی از تکنولوژی فایوجی ۵G پشتیبانی می‌کند.

ویدئو لو رفته از V40

در یک ویدئو منتشر شده توسط خود کمپانی هوآوی این گوشی جدید را مورد بررسی قرار داده اما در این ویدئو و تیزر تبلیغی تصاویر از پشت گوشی شما مشاهده نخواهید کرد ، اما به دلیل آن که قبل از ورود این مدل به بازار محافظ دستگاه ها و کاور های آن به بازار عرضه شده است تصاویری از قاب پشتی این گوشی در دسترس است.

cover honor v40

با مشاهده عکس از قاب محافظ این محصول میفهمیم که تفاوت بسیاری با سری نوا۸ پرو (Nova 8 Pro 5G) دارد. اما هنوز هیچ اطلاعاتی در رابطه با سخت افزار این محصول شرکت هواوی به دست ما نرسید است.