هواوی

هواوی
هواوی

هواوی یک شرکت بزرگ است که در زمینه تکنولوژی فعالیت دارد ، گوشی های هوشمند ، گجت ها یا همان ساعت های هوشمند هواوی در سرتاسر جهان امروزه به فروش میرسد و مشتریان خاص خود را دارد.

دفتر اصلی شرکت هواوی در شهر شنژن چین است که در سال 1987 میلادی تاسیس شد ، شهرت این برند چینی تبار از سال 2012 میلادی آغاز شد پس از پیشی گرفتن از برند سونی اریکسون در بازار جهانی و فروش خوب گوشی های هوشمند در سال 2012 سبب محبوبیت این برند شد.

نمایندگان هواوی در جهان

امروزه شرکت هواوی در سرتاسر جهان دارای نمایندگی های بسیاری است این نمایندگی ها هم در بخش فروش و هم در بخش تحقیق و توسعه فعالیت دارند ، کشور هایی که امروزه هواوی در ان ها در حال فعالیت است آمریکا ؛ آلمان ، سوئد ، هند و روسیه است.

هواوی در سال 2010 میلادی

در این سال شرکت هواوی سود خوبی داشت و مبلغ سود این کمپانی چینی 3.7 میلیارد دلار بود.که این سود در حالی بود که شرکت هواوی محصولات خود را به 140 کشور جهان عرضه کرده بود در همان سال و سبب رشد فروش این شرکت شد.

اما موضوع فروش گوشی های هوشمند هواوی تنها موجب رشد این شرکت نشده است، شرکت های مخابراتی و تجهیزات مخابراتی مهم ترین عامل پیشرفت و سود شرکت هواوی در جهان است که امروزه بیشتر شرکت های مخابراتی در سرتاسر جهان از تجهیزات هواوی استفاده می‌کنند.

هواوی

هواوی آنر

هواوی یک برند به نام آنر را در زیر سلطه خود داشت تا سال 2020 میلادی این برند نزد شرکت هواوی محفوظ بود اما در همین سال شرکت هواوی امتیاز برند آنر خود را که گوشی هوشمند و مچ بند و ساعت هوشمند تولید میکرد را فروخت.

در نهایت امروزه انر به عنوان یک شرکت جدا از مجموعه هواوی در بازار گوشی و گجت های هوشمند فعالیت دارد ، سیاست فروش برند آنر توسط شرکت هواوی سبب پیشرفت این برند در بازار های جهانی خواهد شد که هم اکنون برند انر در حال بازاریابی فروش در آمریکاشمالی است.

جدید ترین گوشی های هوشمند هواوی میتوانیم به

هواوی میت 40E ؛ هواوی آنر x20 ؛ هواوی آنر V40 ؛ هواوی P50 اشاره کرد.

فعالیت اصلی هواوی

تمرکز اصلی این شرکت بر روی تولید گوشی های هوشمند و قطعات شبکه بوده است ؛ این موضوع از سال 2003میلادی آغاز شد در این سال شرکت هواوی با یک شرکت آمریکایی تبار به نام سه کام وارد فعالیت شبکه و ارتباط شد در همان سال سبب شد تا شرکت هواوی در زمینه ارتباطات و شبکه هم وارد بازار جهانی شود و موجب رشد پیشرفت این شرکت شود.