بازی پابجی New State

بازی پابجی New State
بازی پابجی New State

جدیدترین بازی پابجی به نام New State ، به طور رسمی برای گوشی های آیفون، آی‌پد و اندروید در بیش از 200 کشور از جمله ایران عرضه شده است.
عنوان بتل رویال برای اولین بار در ماه فوریه به عنوان یک سبک جدید بازی توسط PUBG معرفی شد.

این شرکت بازی سازی در توضیحات این نسخه گفته است یک بازی بتل رویال در سال 2051 میلادی است که سعی شده است از بهترین جلوه ها در ان استفاده شود.

پابجی یکی از کمپانی های بازی سازی است که از ابتدای این سال بسیار موفق بوده است و به یک ورزش ESPORTS امروزه آن را می‌شناسند.

ماه گذشته، Krafton اعلام کرد که بازی PUBG: New State به 17 زبان در دسترس خواهد بود. این بازی توسط استودیو PUBG - توسعه‌دهنده PUBG: Battlegrounds برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها ، توسعه یافته است.

با بازی PUBG: New State ، این فرنچایز فناوری رندر گرافیکی «نور جهانی» و سیستم‌های تسلیحاتی جدیدی را به کار گرفته است که با PUBG برای رایانه شخصی قابل مقایسه است . طبق گزارش ها، کل بازی برای پایداری بر روی Vulkan API ساخته شده است.

پابجی نیو استید

دانلود بازی پابجی نیو استید

PUBG: New State را می‌توان هم‌اکنون از فروشگاه Google Play و Apple App Store بر روی هر دستگاهی که دارای Android 6.0، iOS 13، و iPadOS 13 یا نسخه‌های جدیدتر نرم افزاری دانلود و نصب کرد.

در مقایسه با PUBG Mobile و Battlegrounds Mobile India ( BGMI )، PUBG: New State دارای طراحی جدید دکمه های درون بازی مانند جاخالی دادن، قطع تماس، درخواست‌های پشتیبانی، وسایل نقلیه جدید انحصاری و سایر مواد مصرفی است.

پابجی نیو استیدهم مانند نسخه بتل رویال قبلی 100 نفر بازیکن دارد تا زمانی که یک تیم یا بازیکن پیروز شود بازی ادامه دارد، در قالب بازی رویال جهان باز مبارزه در این بازی انجام میشود و بازیکنان باید یک دیگر را از بین ببرند.

هک پابجی نیو استید

کرفتون افزود که این سری از بازی پابجی به طوری طراحی و ساخته شده است که از تقلب و هک کردن در آن جلوگیری شده است و به وسیله هوش مصنوعی این موضوع کنترل می‌شود و بازیکنان متخلف تا ابد محروم خواهند شد.

جمع بندی

اگر علاقه مند به بازی های بتل رویال و جنگی مخصوصاً بازی هایی که در اینده و سلاح های مخصوص مدرن هستند به شما پیشنهاد میکنیم حتما یک بار این بازی را انجام بدهید.