حذف تاریخچه جستجو وب

حذف تاریخچه جستجو وب

در این مطلب ازپایگاه خبری تکنولوژی تکولایف قصد داریم به آموزش چگونگی حذف تاریخچه حساب برای سرچ و جستجو در دنیای مجازی از جمله مرورگر ها و وب ها است اگر به هر دلیل نیاز به حذف تاریخچه جستجو خود دارید تا انتهای این مقاله آموزش با ما همراه باشید.

پاک کرد اطلاعات جستجو به صورت کامل

روش های مختلفی برای پاک کردن دیتا از روی مرورگر و حساب کاربری وجود دارد در ادامه مطلب به آموزش این موضوع برای حساب گوگل می‌پردازیم که اکثراً از آن استفاده می‌کنیم.

البته قبل از انجام مواردی که در ادامه به آن می‌پردازیم، حتماً اطمینان داشته باشید که اطلاعات مورد نیاز را از روی حساب کاربری خود برداشته باشید این اطلاعات می‌تواند شامل جستجوها سایت ها و رمز های عبور شما که به آن ها در سایت های مختلف ثبت نام کرده اید باشد.

برای کامپیوتر و گوشی هوشمند

مرورگر کروم خود را باز کنید(در کامپیوتر یا گوشی هوشمند) به قسمت سه نقطه یا تنظیمات بیشتر بروید سپس روی پاک کردن پاک کردن اطلاعات جستجو کلیک کنید یا clear browsing data کلیک کنید.

در مرحله بعد از شما میخواهد که زمان مورد نظر خود را برای پاک کردن اطلاعات انتخاب نمایید برای مثال می‌خواهید یک ساعت قبل یا نیم ساعت قبل یا یک روز یا یک هفته و... اطلاعات شما را به تناسب در این مدت زمانی از روی حساب کاربری و مرورگر شما پاک خواهد کرد.