برترین پست اینستاگرام در سال ۲۰۲۰

برترین پست اینستاگرام در سال ۲۰۲۰
برترین پست اینستاگرام در سال ۲۰۲۰

۲۰۲۰ جدای از شیوع کرونا به واسطه درگذشت تعدادی از مشهورترین چهره‌های دنیای ورزش خاطرات تلخی برای را بر جای گذاشت. این غم و اندوه در فهرست پرلایک ترین تصاویر اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ نیز به خوبی مشهود است.

وب‌سایت «بیلبورد» فهرست ۱۰ پست اینستاگرام که در سال ۲۰۲۰ بیشترین محبوبیت را در بین کاربران داشتند و بیشترین لایک‌ها را به خود اختصاص دادند، منتشر کرده است. جای تعجب نیست که بیشتر این پست‌ها به افراد مشهور و البته برخی تراژدی‌های سالی که گذشت مربوط می‌شود. به نظر می‌رسد پرلایک‌ترین پست‌های اینستاگرام به غم‌انگیزترین وقایع سال مربوط می‌شود.

محبوب‌ترین پست اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ توسط کریستیانو رونالدو در تاریخ ۲۵ نوامبر به اشتراک گذاشته شده است که بیش از ۱۹٫۷ میلیون کاربر این شبکه اجتماعی آن را لایک کرده‌اند. کریستیانو رونالدو با انتشار عکسی با اسطوره فقید فوتبال، «مارادونا» با دوست قدیمی خود خداحافظی کرده است که مورد تایید بسیاری از کاربران در سراسر جهان قرار گرفته است.

رتبه دوم پرلایک‌ترین پست اینستاگرام به مرگ دلخراش «چادویک بوزمن»، هنرپیشه و تهیه کننده آمریکایی مربوط می‌شود که در تاریخ ۲۸ آگوست منتشر شده و بیش از ۱۹٫۱ میلیون کاربر آن را پسندیده‌اند. مرگ چادویک بازیگر «پلنگ سیاه» در سن ۴۳ سالگی هواداران وی را شوکه کرد و میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان خبر فوت وی را در اینستاگرام لایک کردند.

سومین پست محبوب اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ نیز به مرگ مارادونا مربوط می‌شود. لیونل مسی، بازیکن برجسته بارسلونا در تاریخ ۲۵ نوامبر با انتشار عکسی از خودش در کنار مارادونا،‌ به وی ادای احترام کرد و بیش از ۱۶٫۴ میلیون کاربر این پست لیونل مسی را لایک کردند.

در جایگاه چهارم پست «کایلی جنر» با ۱۶ میلیون لایک قرار دارد که تصویری از همسر وی با فرزندش را نشان می‌دهد. رتبه پنجم این فهرست نیز مجددا به درگذشت «کوبی برایانت» ستاره دنیای بسکتبال‌ در اثر صانحه هوایی مربوط می‌شود.

لبران جیمز با انتشار پستی در تاریخ ۲۷ ژانویه ۲۰۲۰ از مرگ ناگهانی یکی از قهرمانان بسکتبال به نام «کوبی برایانت» و دخترش «جیانا» در حادثه هلی‌کوپتر خبر داد و ۱۵٫۵ میلیون کاربر این پست را لایک کردند.

در رتبه‌های بعدی محبوب‌ترین پست‌های اینستاگرام در سال ۲۰۲۰، تولد «کریستیانو رونالدو» را به همراه خانواده‌اش در قاب تصویر نشان می‌دهد و ۱۴٫۳ میلیون کاربر با لایک این پست هواداری خود را به وی نشان دادند.

منبع

digiato.com