بیش از ۲۰۰ هزار پیش فروش شیائومی می‌ میکس ۴

بیش از ۲۰۰ هزار پیش فروش شیائومی می‌ میکس ۴
بیش از ۲۰۰ هزار پیش فروش شیائومی می‌ میکس ۴

چند روزی پیش شیائومی می میکس ۴ توسط این شرکت رو نمایی شد این گوشی جدید و پرچم دار یکی از برترین گوشی های موجود در بازار خواهد بود در ادامه با تیم تکولایف همراه باشید تا بیشتر در رابطه با این گوشی هوشمند اطلاعات کسب کنید.

پس از رو نمایی از این دستگاه کاربران بسیاری می‌توانند این گوشی را پیش خرید و رزرو کنند انگار به نظر می‌رسد بازار خرید گوشی شیائومی در کشور چین به شدت داغ است.

موضوع خودش نماینگر سلطه غول جدید صنعت تلفن هوشمند در بازار های جهانی می باشد. شرکت شیائومی که به تازگی در فروش دستگاه هوشمند خود در سرتاسر جهان از رقیب خود یعنی سامسونگ پیشی گرفته است امروزه با رونمایی و استقبال شدید مردم از گوشی پیش فزوش شده می میکس ۴ سبب شده است تا محبوبیت ان در کشور های اسیایی شرقی بیستر شود.

مشخصات گوشی می میکس ۴

این گوشی هوشمند که به تازگی رو نمایی شده است دارای چیپ ست اسنپ دراگون ۸۸۸ پلاس اسا که یکی از قویی ترین های بازار است. همچنین در کنار یک رم ۱۲ گیگ که به سرعت پردازش ان بسیار کمک خواهد کرد سبب محبوبیت بیشتر این دستگا شده است.

صفحه نمایش ۶.۶ اینچی در زیر ان یک دوربین سلفی با کیفیت بالا سبب میشود تا همه چیز کامل شود و شاهد یک صفحه نمایش بی نقص باشیم که به صورت یک دست طراحی و ساخته شده است.

اما در این گوشی هوشمند مانند تلفن همراه می ۱۱ الترا ما شاهد صفحه نمایش در پنل پشتی و زیر دوربین نخواهیم بود حداقل در پوستر های منتشر شده از می میکس ۴ این موضوع به چشم نمی‌خورد و باید بیشتر از این صبر کرد تا ببینیم این پرچداری جدید شرکت موفق چینی شیاومی چه زمانی وارد بازار جهانی می‌شود و در چه زمانی وارد بازار کشور ما خواهد شد.