Osmo Pocket 3 ابزاری کوچک با قابلیت‌های بسیار!

گجت کوچک با کارایی بالا

Osmo Pocket 3 ابزاری کوچک با قابلیت‌های بسیار!

گجت Osmo Pocket 3 در دیدگاه اول:

تا حالا شده ابزاری بخوای که حالت وبکم باشه که  قابلیت چرخش هم زمان به صورت افقی و هم عمودی داشته باشه؟ از ویژگی های مهم کوچک بودن و قابلیت حمل راحت و 120fps با کیفیت تصویربرداری 4K میخواین؛ حتما گجت Osmo Pocket 3 از شرکت DJI تهیه کنید.

این گجت از یک صفحه نمایشگر 2 اینچی  با قابلیت چرخش است.گیمبال مکانیکی 3 محوره و ضبط استریو نیز در این دوربین وجود دارد.

ویژگی های Osmo Pocket 3 :

  • سنسور CMOS 1 : سنسورهای تصویر CMOS با خواندن هر پیکسل به صورت جداگانه، داده های تصویر را ضبط می کنند. این فرآیند به عنوان "خوانش موازی" شناخته می شود و منجر به زمان خواندن سریعتر می شود.
  • کیفیت تصویر : کیفیت تصویر با نرح بروز رسانی 120fps و با وضوح 4k قابلیت فیلم برداری های حرفه ای را برای شما به ارمغان آورده.
  • نمایشگر چرخشی : نمایشگر 2 اینچی با قابلیت چرخش به صورت عمودی و افقی به شما این اجازه رو میده در فریم متفاوت تصویر برداری انجام دهید.
  • قابلیت Active Track 6.0 : می‌تواند یک سوژه را به طور تمرکزی دنبال می‌کند. یعنی حتی سوژه در حالت چند نفری هم که باشد باز آن سوژه اصلی که در کش پردازنده خود شناساییی کرده را دنبال می‌کند.
  • گیمبال مکانیکی سه محوره : مهره مکانیکی برای چرخش 360 درجه که باعث فشار کم تر روی یک یا دو محور فیلم برداری می شود.
  • ضبط استریو : ضبط استریو تکنیکی است که شامل استفاده از دو میکروفون برای ضبط همزمان یک ساز می شود، تا حسی از عرض در ضبط ایجاد شود.

سخن آخر:

تکولایف ؛ همیشه تلاش می‌کند که تمامی گجت ها نسبت به نیاز هایی که شما عزیزان دارید بهترین های روز دنیا رو با مشخصات و اطلاعات درست، از وجود آن ها شما را باخبر کند، پس حتما تهیه کنید و از این گجت بسیار کاربردی برای کارهایتان به راحتی استفاده و لذت ببرید.