واتس اپ 2 میلیون حساب را مسدود کرد

واتس اپ 2 میلیون حساب را مسدود کرد
واتس اپ 2 میلیون حساب را مسدود کرد

واتس‌اپ دسترسی ۲ میلیون کاربر را در ماه اکتبر میلادی قطع کرده است.

واتس‌اپ به‌عنوان محبوب‌ترین سرویس پیام‌رسانی جهان، یکی از بزرگترین پایگاه‌های کاربری را در هر برنامه‌ای دارد. با پایگاه کاربری گسترده و متنوع، پیام‌های ناخواسته، هرزنامه و مرتب‌سازی نیز ارائه می‌شود. بنابراین، برای این منظور، واتس‌اپ بیش از ۲ میلیون حساب کاربری را در ماه اکتبر از این پلتفرم مسدود کرده است. در واقع، واتس اپ نزدیک به 2.2 میلیون کاربر را در ماه سپتامبر تحریم کرد. این کاربران به دلیل نقض قوانین امنیتی واتساپ تحریم شدند.

این بدان معناست که این پلتفرم در طی دو ماه بیش از 4 میلیون حساب کاربری را مسدود کرده است. شاید معیارها اینگونه نباشد، اما از نظر اعداد، به نظر می رسد که این سرویس تعداد زیادی کاربر را ممنوع کرده است. در جدیدترین گزارش های به دست آمده می بینیم که واتس اپ به تازگی اقدامات سختی را علیه تعدادی از کاربران این پلتفرم انجام داده است. واتس اپ سیستمی خاص برای حذف محتوای توهین آمیز و اسپم دارد.

واتس اپ همچنین از کاربران خواسته است که شکایات خود را به آدرس grievance_officer_wa@support.whatsapp.com ارسال کنند. Whatsapp بروز رسانی های اخیر برای افزایش حریم خصوصی کاربر و راحتی کاربران در فضا پلتفرم واتساپ بوده است. کاملا منطقی است که این پلتفرم به خاطر رشد تجارت خود و افزایش سطح حریم خصوصی در سطح جهانی، حساب کاربران زیادی را حذف کند.