از اندروید ۱۲ چه انتظاری دارید؟

از اندروید ۱۲ چه انتظاری دارید؟
از اندروید ۱۲ چه انتظاری دارید؟

گفته می شود که اندروید ۱۲ (به نام: Snow Cone) ویژگی هایی را که قبلاً منحصر به پوسته های شخص ثالث اندروید مانند MIUI و اکسینوس بود ، قرار می دهد. این به روزرسانی یک حالت بهبود یافته با یک دست ، چرخش خودکار ، تنظیم سریع برای کاهش روشنایی و حالت بازی را به ارمغان می آورد.

اما Snow Cone یک نام تایید نشده برای اندروید ۱۲ است ، اما انتظار می رود اولین نسخه پیش نمایش توسعه دهنده اندروید ۱۲ در ۱۷ فوریه ۲۰۲۱ میلادی منتشر شود.

چرخش خودکار صفحه با ورود هوش مصنوعی

XDA-Developers گزارش می دهد که قابلیت چرخش خودکار دوباره به جای ترکیب داده ها از شتاب سنج و حسگر ژیروسکوپ ، برای تعیین جهت دستگاه به دوربین جلو متکی است. اگر این تکنولوژی در تلفن های هوشمند دارای دوربین جلوی جمع شونده مانند گوشی هوشمند وان پلاس ۷ پرو اجرا شود کمی کار را مشکل خواهد کرد و دوربین را در معرض خطر قرار می‌دهد.

اندروید ۱۲ سرویس مدیریت بازی

علاوه بر این ، سرویس جدید مدیریت بازی اندروید ۱۲ به عنوان "سرویس مدیریت ویژگی های مربوط به بازی" توصیف شده است. جزئیات بیشتری در دسترس نیست ، اما تیم تکولایف معتقد است که این ویژگی می تواند کنترل کننده های بهبود یافته ای را برای گیمرهای موبایل به ارمغان آورد .همچنین می تواند شامل ویژگی های اساسی مانند غیرفعال کننده حرکت ناوبری ، غیرفعال کننده چرخش خودکار و فعال کردن حالت مزاحم نشوید را در این سرویس داریم.سرویس GameManager جدا از GameManagerClient است که بخشی از خدمات گوگل پلی است.

کاهش تنظیمات روشنایی سریع برای کمک به افراد کم بینا

به طور جداگانه ، گوگل یک کلید دسترسی جدید با به کاری گیری بلوتوث را بررسی میکند که به بازی ها اجازه می دهد میزان باتری کنترلر بلوتوث یا دسته بازی شما را تشخیص داده و به شما اطلاع دهند.

اندروید ۱۲ همچنین به کاربران امکان می دهد با استفاده از یک دکمه تنظیمات سریع به نام "کاهش روشنایی" روشنایی صفحه نمایش را در سطح از پیش تعیین شده کم کنند. این یک ویژگی دسترسی برای کمک به افرادی است که دارای نقص بینایی هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از اندروید ۱۲ و هزاران اخبار روز دیگر با تیم تکولایف همراه باشید.