خبر داغ رونمایی از need for speed جدید!

NFS Most Wanted

خبر داغ رونمایی از  need for speed  جدید!

بیوگرافی بازی:

بازی Need for Speed: Most Wanted یک بازی مسابقه‌ای در سبک رانندگی است که توسط شرکت Criterion Games توسعه داده شده و توسط شرکت Electronic Arts در سال 2005 برای پلتفرم‌های مختلف منتشر شد. این بازی در دو حالت:

  • تک‌نفره 
  • چندنفره

قابل بازی است و در آن شما باید با ماشین خود در مسابقات مختلف شرکت کنید و با پیشرفت در بازی، ماشین‌های جدیدی را به دست آورید.

در سال 2024، نسخه بازسازی شده این بازی منتشر خواهد شد. بازی Need for Speed: Most Wanted Remastered شامل گرافیک بهبود یافته، ماشین‌های جدید، مسابقات جدید و بسیاری از امکانات دیگر است.

علت محبوبیت بازی:

بازی Need for Speed: Most Wanted در سال 2005 با استقبال بسیاری از بازیکنان مواجه شد و به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک رانندگی تبدیل شد. این بازی با گیم‌پلی سریع و هیجان‌انگیز، گرافیک خیره‌کننده و ماشین‌هایی که به راحتی قابل شناسایی هستند، برای بسیاری از بازیکنان یکی از بهترین بازی‌های سبک رانندگی است. 

محبوبیت BMW در Need for Speed:

 اوایل بازی در اختیار کاراکتر شما یک ماشین BMW Series 3 Coupe قرار دارد، می‌توان به جرئت گفت نوستالژی ترین و خفن ترین ماشینی بود که نه تنها در بین بازیکنان بلکه ، در جهان نیزمحبوبیت و علاقه مندی به این ماشین زیادی شد. داخل بازی نیز طی رد کردن مرحله ها در دیالوگ های بازی گفته می‌شود:" که ماشین کاراکتر شما چقدر سریع تر و بهتر از ماشین های بقیه است" ،که به آن ماشین لقب M3 GTR تلقی کردند. چون بسیار از لحاظ موتوری تقویت بود و هم کیت بدنه این ماشین که همان GTR نام دارد باعث شد ،عاشقان زیادی پیدا کند. 

بازسازی مجدد بازی با قوی ترین موتور سه بعدی دنیا:

بازسازی شده بازی Need for Speed: Most Wanted شامل گرافیک بهبود یافته، ماشین‌های جدید، مسابقات جدید و بسیاری از امکانات دیگر است گرافیک بازسازی شده با استفاده از Unreal Engine 5 پیاده‌سازی شده استاین بازی در سبک رانندگی است و شما باید با ماشین خود در مسابقات مختلف شرکت کنید و با پیشرفت در بازی، ماشین‌های جدیدی را به دست آورید .

سخن آخر:

اوایل زمانی بود که این بازی منتشر شد، واقعا یک حس خاص با رانندگی جذاب و هیجان‌انگیز تجربه کردیم واقعا در زمان خودش حرفی برای ارائه داشت امید وارم این بازی خفن زود تربیاد تا طعم نوستالژی اما با کیفیت فوق‌العاده با هم تجربه کنیم.

تکولایف؛ امروز تلاش کردیم تا برای شما عزیزان همراه صنعت گیم این مطلب مفید جمع آوری کنیم تا بی صبرانه منتظر آمدن این بازی باشیم و با هم تجربه کنیم.