بالاخره GTA VI رونمایی شد!

رونمایی GTA VI از شرکت Rockstar Game

بالاخره GTA VI  رونمایی شد!

راکاستار رسما ساخت بازی بعدی 6 GTA را تایید کرد.

بالاخره پس از چندین سال انتظار هواداران، راکستار در تاریخ 4فوریه با انتشار بیانیه تایید کرد بازی جدید سری جی‌تی‌ای (احتمالا GTA 6) در دست ساخت قرار دارد.

راکستار همچنین گفت برای اشتراک‌گذاری اطلاعات بیشتر از این پروژه هیجان‌زده است.

در روز های اخیر راکاستار از اولین تریلر (GTA 6) منتشر کرد.

کیفیت و وضوح بالا

دوبرابر بودن نقشه GTA 6 نسب به GTA 5

تمامی اتفاق ها در این بازی با اتفاق های داخل این جهان گنجانده شده

تمامی برند های مطرح ماشین ، پوشاک، خوراک و ... همه واقعی تعریف شده 

اگر بخواهیم با دید تکولایف به بازی نگاه کنیم؛ راکستار تلاش بسیاری کرده از سال 2014 تا الان روی این پروژه تمرکز زیادی گذشته چرا که توقع زیادی از این کمپانی بازی سازی میره که بازی با کیفیت و هیجان انگیز به مشتریان همیشه همراه خود تحویل دهد.

یکی از مواردی که تکولایف میخواهد اشاره کند آن هستش که؛ راکاستار تلاش کرده که از بازی تولید کرده خود یعنی (RED DEAD REDEPTION 2) الهام زیادی درباره GTA 6 گرفته است که اعم از: 

  • آب و هوا
  • حیوانات
  • شب و روز
  • فیزیک بسیار قوی

ویژگی های GTA 6

این بازی که در سال 2025 قرار است به تکمیل شود و به دست عموم برسد ویژگی های بسیار زیادی دارد از جمله :

شخصیت GTA 6

به نقل و قول از تیم راکاستار داستان بازی به این شکل است که؛ مبنای بازی درباره شخصیت زن است (به اسم لوسیا) که درگیر یکسری مشکلات شده و به دامن پلیس افتاده حالا باید دید که نوع فعالیت این شخصیت در بازی به چه شکل است. 

شهرهای GTA 6

همانطور که در اوایل بحث اشاره کردیم GTA 6 از GTA 5 بزرگتره یعنی شهر اصلی بازی لوس آنجلس هستش اما راکاستار افزوده است که شهرهایی چون NEW YORK,VICE CITY، MIAMI و ... در نقشه این بازی طراحی شده تا بازیکنان از کوچک بودن نقشه یا مراحل کم خسته نشوند. نام رمز بازی در واقع (PROJECT AMERICAN) یعنی پروژه آمریکایی نام گذاری شده که به آمریکا شمالی و جنوبی اشاره دارد.

مقایسه نقشه GTA VI با GTA V

سخن آخر

تیم تکولایف، همیشه در تلاش است تا شما رو از بروز ترین موضوعات تکنولوژی باخبر کند تا تاثیرگذاری به سزایی در زندگی شما داشته باشیم پس منتظر باشید تا این بازی جذاب بیاد و باهم تجربه کنیم چراکه چند ساله منتظر راکاستار بودیم برای معرفی GTA جدید به همین خاطر سوپرایز دیگه که براتون داریم این است که، اولین تریلر رونمایی GTA 6 براتون آپلود کردیم.

فایل ها