تغییر ویندوز ۱۰ در سال ۲۰۲۱ میلادی

صفحه اصلیاخبار تکنولوژی | دسته بندی اخبار روز

تغییر ویندوز ۱۰ در سال ۲۰۲۱ میلادی

درطی تحقیقات انجام شده و آمار به دست آمده از شرکت ماکروسافت محققان به این نتیجه رسیده اند که ویندوز ۱۰ در سال جدید دچار تغیراتی در ساختار و طراحی داخلی آن دارد

خبر های به دست آمده از شرکت ماکروسافت گویای تمام موارد است ، چندی پیش شرکت ماکروسافت آگهی استخدام برای ترویج و تغییر اساسی در محیط ویندوز خود نمود.

به گفته شرکت ماکروسافت به یک فرد پویا و فعال جهت طراحی دیزاین و داخلی و بهبود رابطه کاربری و جوان سازی سیستم عامل ویندوز ده اشاره شده است، اما نکته جالب قضیع این است که ماکروسافت پس از پخش شدن این خبر در فضای مجازی به سرعت متنی که در داخل آگهی استخدامی خود درج کرده بود را پاک کرد.

این شبه و موضوع در زمانی به نقطه اوج خود خواهد رسید که با توجه به گفته های شرکت ماکروسافت این شرکت از سال های پیش به کاربران خود قول تغییر دیزاین و طراحی کلی ویندوز ۱۰ را داده است و تا به امروز هیچ کاری را عملا در رابطه با این موضوع رعایت نکرده است.

اما اگر به صورت جزئی به این موضوع نگاه کنیم این شرکت در سال گذشته تغیراتی نامحسوس را بر روی ویندوز۱۰ اجرا کرد که یکی از مهم ترین آن ها تغییر آیکون های محیط و برنامه های ویندوز بود شاید هم تغیراتی کوچک و نامحسوس در قسمت منو ویندوز ایجاد کرده است.

اما در حال حاضر به دنبال موضوعات مطرح شده آپدیت جدید و نوع ویندوز جدید احتمالا به نام ۱۰x وارد بازار و دستگاه های هوشمند نظیر لپ تاپ و… خواهد شد.

ویندوز۱۰x بر روی لپ تاپ های جدید

ویندوز ایکس10

که از مزیت های آن میتوانیم به بالا بردن آپشن های کاربر پسند ، تغییر ابزار های محیطی ویندوز اشاره کرد. که یکی از موضوع های مهم در این باره ، استفاده از ویندوز جدید در لپ تاپ هایی که از سال جدید میلادی تولید و طراحی می‌شوند است.

نظرات

وردپرس: 0