ویژگی جدید واتساپ پاک شدن خودکار پیام

صفحه اصلیاخبار تکنولوژی | دسته بندی اخبار روز

ویژگی جدید واتساپ پاک شدن خودکار پیام

در اوایل سال جاری ، سرویس پیام رسانی متعلق به فیس بوک واتس اپ یک ویژگی محرمانه به نام پیام های ناپدید شده را منتشر کرد که به طور خودکار پیام ها را پس از مدت زمان مشخص پاک می کند. در حال حاضر ، واتساپ این ویژگی را با یک گزینه ۹۰ روزه شروع به تست کردند و پس از این زمان پیام ها به طور خودکار پاک می شوند. در ادامه با تیم تکولایف همراه باشید تا به بررسی کلی این ویژگی خواهیم پرداخت.

بررسی ویژگی واتساپ

از آوریل امسال ، تیم پیامرسان واتس اپ در حال آزمایش ۲۴ ساعته برای ناپدید شدن پیام ها است. در حال حاضر ویژگی پاک شدن پیام ها را برای برنامه بتا خود راه اندازی کرده است اما در برخی از گوشی ها و کاربران این ویژگی فعال است.

در این ویژگی کاربران می‌توانند پیام های خود را ناپدید کنند ، مانند پیام رسان تلگرام که قابلیت پاک کردن پیام ها را دارد در این ویژگی کاربران نیز می‌توانند این کار را انجام بدهند ، در صورتی که بخواهند می‌توانند زمان مشخصی را برای پاک شدن پیام ها انتخاب کنند.

اما به طور رسمی این ویژگی هنوز برای کاربران واتساپ در دسترس نمی‌باشد و تنها برای کاربران نسخه بتا واتساپ در دسترس خواهد بود.

ویژگی اصلی دیگر که در آینده شاهد آن می‌باشیم ، پاک کردن پیام های تصویری و ویدئویی است ، برای مثال شما میخواهید رمز را برای دوست خود ارسال کنید و میخواهید این رمز پاک شود پس از مشاهده این عکس یا فیلم ارسالی از سوی شما به صورت خودکار پاک می‌شود.

پست های جدیدتر
پست های قدیمی‌تر

نظرات

وردپرس: 0