توییتر با فونت های جدید

اخیراً در توییتر به تغیرات توجه کرده اید؟ بخش طراحی پلتفرم تویتر میکروبلاگینگ اعلام کرد که در کنار تعدادی از تغییرات در سرویس گیرنده وب و برنامه تلفن همراه ، توییتر اکنون از اولین فونت اختصاصی خود به نام Chirp استفاده کرده است.

توییتر همچنین استفاده آزاد از رنگ آبی را در رابط کاربری خود محدود کرده است و گزینه های سفارشی سازی رنگ نیز در دستور کار است.

رونمایی تویتر از فونت Chrip

توییتر اولین بار تایپوگرافی Chirp را در ژانویه امسال معرفی کرد. بعداً ، در اوایل ماه ژوئن ، تحلیلگر مشهور برنامه ها ، جین منچون وونگ ، برچسب های اطلاعات غلط  قبل از انتشار توییتر را که از فونت جدید Chirp استفاده می کرد ، به نمایش گذاشت.

به گفته توییتر ، Chirp می تواند متن توییت ها به زبان های غربی را در سمت چپ تراز کند و خواندن مطالب را در جدول زمانی خود آسان تر می کند.

توییتر وعده رنگ های جدید برای تقویت برنامه و نماد برنامه را می دهد

در کنار این تغییر در پلتفرم ، توییتر اعلام کرد که رنگهای رابط کاربری برای افزایش کنتراست به روز شده و استفاده از رنگ آبی کاهش یافته است. پلتفرم میکروبلاگینگ قول داد که به زودی رنگ های جدیدی را روانه بازار می کند ، این عرضه زمان بندی مشخصی ندارد. مشترکان توییتر رنگ آبی در کانادا و استرالیا می توانند در صورت وجود داشتن گوشی و یا دیوایس با سیستم عامل iOS رنگ برنامه تویتر و نماد آن را تغییر دهند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *