توییتر با فونت های جدید

توییتر با فونت های جدید
توییتر با فونت های جدید

اخیراً در توییتر به تغیرات توجه کرده اید؟ بخش طراحی پلتفرم تویتر میکروبلاگینگ اعلام کرد که در کنار تعدادی از تغییرات در سرویس گیرنده وب و برنامه تلفن همراه ، توییتر اکنون از اولین فونت اختصاصی خود به نام Chirp استفاده کرده است.

توییتر همچنین استفاده آزاد از رنگ آبی را در رابط کاربری خود محدود کرده است و گزینه های سفارشی سازی رنگ نیز در دستور کار است.

رونمایی تویتر از فونت Chrip

توییتر اولین بار تایپوگرافی Chirp را در ژانویه امسال معرفی کرد. بعداً ، در اوایل ماه ژوئن ، تحلیلگر مشهور برنامه ها ، جین منچون وونگ ، برچسب های اطلاعات غلط  قبل از انتشار توییتر را که از فونت جدید Chirp استفاده می کرد ، به نمایش گذاشت.

به گفته توییتر ، Chirp می تواند متن توییت ها به زبان های غربی را در سمت چپ تراز کند و خواندن مطالب را در جدول زمانی خود آسان تر می کند.

توییتر وعده رنگ های جدید برای تقویت برنامه و نماد برنامه را می دهد

در کنار این تغییر در پلتفرم ، توییتر اعلام کرد که رنگهای رابط کاربری برای افزایش کنتراست به روز شده و استفاده از رنگ آبی کاهش یافته است. پلتفرم میکروبلاگینگ قول داد که به زودی رنگ های جدیدی را روانه بازار می کند ، این عرضه زمان بندی مشخصی ندارد. مشترکان توییتر رنگ آبی در کانادا و استرالیا می توانند در صورت وجود داشتن گوشی و یا دیوایس با سیستم عامل iOS رنگ برنامه تویتر و نماد آن را تغییر دهند.