سوپر ماریو گران ترین بازی تاریخ

صفحه اصلیدسته‌بندی نشده

سوپر ماریو گران ترین بازی تاریخ

یکی از نسخه های کم یاب و پلمپ کارخانه ای بازی سوپر ماریو بروس (super mario lbros) به مبلغ باورنکردنی ۲ میلیون دلار به فروش رسید این قیمت رکورد گران ترین بازی به فروش رفته تا به امروز در صنعت گیم جهان به شمار می‌رود.

سوپر ماریو یک بازی نوستالوژی و سرگرم کننده با یک محیط دوبعدی است که در زمان های قدیم بر روی کنسول های سگا و پلی استیشن ۱ و دو قابل بازی بود امروزه با پیشرفت تکنولوژی این بازی را میتوانیم در کنسول ها و کامپیوتر اجرا و نصب کنیم.

فروش نسخه بازی سوپر ماریو توسط شرکت رالی که یکی از شرکت های فروش کلکسیونی و اقلام قدیمی است اعلام کرد که به تازگی رکورد کران ترین بازی تاریخ را در فروشگاه خود به ثبت رسانیده است این فروش متعلق به بازی سوپرماریو بوده است.

این شرکت اظهار کرد که فروش صورت گرفته از طریق حراجی نبوده است و صرفاً شخصی ناشناس این مبلغ را به صورت مستقیم به حساب کمپانی واریز کرده است.

نسخه کم یاب بازی ماریو که به عنوان لیمیتد ران عرضه شده بود و تعداد بسیار کمی از آن در سرتاسر دنیا تولید شده بود سبب شد که یکی از ارزشمند ترین بازی های امروز در حراجی وبسایت رالی شود.

جالب است بدانیم چند ماه قبل از فروش نسخه ۲ میلیون دلاری سوپر ماریو نسخه ای دیگر از این بازی به مبلغ ۶۶۰ هزار دلار به فروش رسید که سبب شد توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کند همین امر سبب شد تا چند ماه بعد این مبلغ ۲ میلیون دلار بابت خرید بازی سوپر ماریو پرداخت شود.

اما سوال اصلی اینجاست ایا پرداخت این مبالغ تنها برای بازی های کلکسیونی که در زمان های قدیم از آن ها استفاده می‌شد درست است ؟

ایا این قیمت ها بیشتر از امروز خواهد شد یعنی به عنوان یک سرمایه تبدیل خواهند شد؟

نظرات

وردپرس: 0