مسواک هوشمند جدید فیلیپس

مسواک هوشمند جدید فیلیپس
مسواک هوشمند جدید فیلیپس

فیلیپس در CES 2021 نوعی مسواک هوشمند معرفی کرده است که می‌تواند با سبک مسواک زدن کاربر سازگار شود.

روز گذشته در CES 2021 اتفاقات جذابی رخ داد و محصولات جالبی معرفی شد. در این نمایشگاه شرکت‌های مختلف چندین محصول معرفی کردند و موفق شدند توجه بسیاری را به خود جلب کنند. این بار نوبت به فیلیپس رسیده است که با جدیدترین کالای خود، نگاه‌های بیشتری را به سوی این برند بکشاند.

بر اساس گزارش Engadget، فیلیپس جدیدترین مسواک پرچم‌دار خود را معرفی کرده است. گفته می‌شود این شرکت با معرفی مسواک مذکور قصد دارد از رقبای همیشگی خود از جمله Oral-B پیشی بگیرد. این شرکت می‌گوید مسواک Sonicare 9900 Prestige از هوش مصنوعی برای نظارت بر بهداشت دهان و دندان و سبک مسواک زدن کاربر برای محافظت بهتر از دندان در برابر پوسیدگی استفاده می‌کند. با استفاده از SenseIQ، برس هوشمند جدید متوجه می‌شود که چقدر دندان‌هایتان را فشار می‌دهید و شدت لرزش‌ را متناسب با آن تنظیم می‌کند.

*همچنین میتوانید برای مشاهده جدید ترین گجت های روز به صفحه آخرین اخبار گجت مراجعه کنید*


به گفته‌ی فیلیپس، بیشتر ما هنگام مسواک زدن فشار زیادی روی دندان و لثه‌ وارد می‌کنیم، این مسواک هوشمند برای کاهش این مسئله طراحی شده است. برس این مسواک زاویه خاصی دارد که به گفته فیلیپس باعث می‌شود ۲۰ برابر در از بین ‌بردن پلاک‌های دندان مؤثرتر باشد. اپلیکیشن Sonicare در مورد چگونگی تمیز کردن دندان‌ها به بهترین شکل در لحظه افراد را راهنمایی می‌کند و هرچه بیشتر از آن استفاده کنید، توصیه‌های ارائه‌شده شخصی‌تر می‌شود.

با گذشت زمان، این اپلیکیشن قادر به ارائه گزارش پیشرفت هفتگی، ماهانه و حتی سالانه خواهد بود. این شرکت یک کیف مسافرتی چرمی برای این مسواک طراحی کرده است که می‌تواند استفاده از آن را از همیشه جذاب‌تر کند. این کیف با درگاه USB-C یکپارچه برای شارژ مجدد راحت‎‌تر همراه است. هنوز قیمت و زمان عرضه این محصول مشخص نیست؛ اما به نظر نمی‌رسد با امکانات یادشده، با دستگاه معمولی و قیمت پایینی روبه‌رو باشیم.

منبع : زومیت