کارزار مخالفت با طرح صیانت مجلس از مرز ۱ میلیون عبور کرد

کارزار مخالفت با طرح صیانت مجلس از مرز ۱ میلیون عبور کرد
کارزار مخالفت با طرح صیانت مجلس از مرز ۱ میلیون عبور کرد

امضاء های ثبت شده در کارزار راه اندازی شده علیه طرح صیانت اینترنت مجلس به بیش از یک میلیون نفر امضأ کننده رسید، خواستار امضأ کنندگان که به نوعی صدای مردم است توقف طرح بومی سازی اینترنت را خواهان هستند.

این کارزار که برای مخالفت با طرح محدود سازی اینترنت و شبکه های بین المللی راه اندازی شده است در طی دو ماه به بیش از یک میلیون نفر رسیده است تاریخ شروع کارزار ۱۵ تیرماه ۱۴۰۰ بوده است.

تا پایان ۱۵ مهر ماه ۱۴۰۰ مهلت برای این کارزار اینترنتی مخالفت از طرح صیانت مجلس جمهوری اسلامی ایران تعیین شده است ، پیش بینی شده است روند پیشرفت این کارزار در ماه های پایانی باقی مانده بیشتر شود.

با پاک سازی صورت مسئله نمی‌توانیم اینترنت را بومی سازی کنیم و در این اوضاع بد اقتصادی در حالی که توسط بسیاری از کشور های اروپا و خارجی تحریم هستیم نوعی درآمد زایی داخلی توسط پلتفرم های مختلف مانند اینستاگرام ، وب سایت ها و... شکل گرفته است که با تایید شدن و اجرا شدن این قانون سبب می‌شود که اوضاع اقتصاد و چرخه اقتصادی داخلی خراب تر شود.

جالب است بدانید که با قبول شدن طرح صیانت مجلس بسیاری از کسب و کار های در حوزه فناوری و تکنولوژی و بسیاری دیگر از کسب وکارها دیگر جایی در داخل ایران نخواهند داشت و همین امر سبب از بین رفتن پیشرفت و تکنولوژی در داخل کشور خواهد شد.

در هفته گذشته در صحن علنی مجلس به اجرایی شدن و اصل ۸۵ رای مثبت داده شد اما باید دید تنها امید مردم کارزار راه انداخته شده می‌تواند از این موضوع جلوگیری کند!!!

برای دریافت جدید ترین اخبار با تیم تکولایف همراه باشید.