رنگ بندی آیفون ۱۳

صفحه اصلیدسته‌بندی نشده

رنگ بندی آیفون ۱۳

با توجه به اخبار منتشر شده در فضای مجازی و تویتر به احتمال زیاد کانسپت آیفون ۱۳ جدید به صورتی است که همانند همان ایفون ۱۲ است و رنگ بندی های مختلفی دارد این آیفون از لحاظ طراحی هم مانند همان ایفون ۱۲ است.

اما در ادامه با تیم تکولایف همراه باشید تا به بررسی تمام اخبار و مواردی که درمورد رنگ بندی و کانسپت جدید ایفون ۱۳ در دسترس است بپردازیم.

رنگ بندی آیفون ۱۳

با توجه به اخباری که به تازگی به دست ما رسیده است از سوی منابع معتبر ایفون جدید شرکت اپل با رنگ بندی قرمز ،سفید ، مشکی ، سبز، بنفش ، صورتی و به صورت کلی بخواهیم در مورد رنگ بندی های موجود ان بگوییم تمام رنگ های گذشته که برای آیفون ۱۲ مورد استفاده قرار گرفته بود در آیفون سیزده هم شاهد آن خواهیم بود.

از اصلی ترین رنگ هایی که میتوانیم بگوییم به صورت صد در صدی در میان رنگ های ایفون جدید قرار دارد رنگ خاکستری مات است که دارای طرفداران بسیاری است.

رنگ مات خاکستری ایفون 13

رنگ بندی بعدی که به صورت علنی و رسمی احتمال بسیار بالایی دارد که در ایفون جدید شرکت اپل قرار داشته باشد رنگ صورتی است.

یک حساب تویتر که برای یک فروشگاه موبایل و قطعات جانبی است در حساب کاربری خود گفته است که به احتمال بسیار زیاد شرکت اپل ایفون ۱۳ پرومکس را در رنگ صورتی رز گلد تولید خواهد کرد.

ایفون 13 صورتی رزگلد

اما جالب این است که همان حساب تویتر اعلام کرده است که شرکت اپل در نسخه پرومکس خود رنک بنفش را وارد خواهد کرده است و دلیل آن هم تقاضای بسیار بالا و جذابیت این رنگ ها برای کاربران در ایفون مینی ۱۲ بوده است.

ایفون 13 پرومکس رنگ بنفش

اما در رنگ های دیگر که برای ایفون سیزده قرار است تولید شود علاوه بر رنگ های بالا رنگ های یاد شده رنگ های قرمز سفید سبز و… که در گذشته توسط این شرکت تولید شده بود مجددا تولید خواهد شد.

نظرات

وردپرس: 0