اپل در حال ساخت صفحه نمایش تاشو

صفحه اصلیاخبار تکنولوژی | دسته بندی اخبار روز

اپل در حال ساخت صفحه نمایش تاشو

اپل کار بر روی یک گوشی تاشو را آغاز کرده است و نمونه سازی صفحه های تاشو را به صورت داخلی آغاز کرده است .اما هنوز این پروژه طبق اطلاعاتی که به دست آمد در مرحله اولیه قرار دارد و هنوز خیلی زمان میبرد تا نمونه نهایی آن رو نمایی شود.

نمونه های اولیه شبیه به صفحه های تاشو است که توسط سامسونگ ، موتورولا  ساخته شده است. اپل در حال ساخت صفحه نمایش تاشو با “لولای نامرئی” است که تقریباً در اندازه آن تقریباً برابر آیفون ۱۲ پرو مکس است. این موضوع در حالی بیان شده است که در حال حاضر شرکت اپل به نقطه نهایی در مورد اندازه آن نرسیده است.

آیفون تاشو

اپل علناً علاقه ای به ساخت یک گوشی تاشو نشان نداده است ، رقبای اصلی اپل در زمینه ساخت دستگاه های تاشوفعالیت خودشان را آغاز کرده اند ، سامسونگ و موتورولا در حال حاضر چندین نسل از تلفن های تاشو را منتشر کرده اند. Galaxy Fold سامسونگ در آوریل ۲۰۱۹میلادی ( با برخی مشکلات اساسی ) به بازار آمد.

انتظار می رود آیفون امسال “به روزرسانی جزئی” داشته باشد ، اما یک پیشرفت قابل توجه دیگر همچنان وجود دارد: سنسور اثر انگشت روی صفحه. قبلاً در سال ۲۰۱۹ گفته بود که اپل از اوایل سال ۲۰۲۰ این ویژگی را برروی گوشی های خود طراحی می کند و این یک آپشن اضافه در سال ۲۰۲۱ بر روی گوشی های اپل است زیرا استفاده گسترده از ماسک های صورت در سر تا سر جهان مانع استفاده از فیس آیدی Face ID می شود.

نظرات

وردپرس: 0