پیش‌بینی آیفون 16 پرو با طراحی جالب

پیش‌بینی آیفون 16 پرو با طراحی جالب
آیفون 16 پرو

در این مقاله از وب سایت تکولایف می‌خواهیم آیفونی را بدون حاشیه روی نمایشگر تصور کنیم. به گفته مینگ-چی کو، تحلیلگر محصولات اپل به تازگی توانسته است تصوری از ایفون 16 سال 2024 میلادی را برای ما شرح بدهد.

کو می گوید اپل می تواند دوربین جلو و فیس آیدی را تا سال 2024 به زیر صفحه نمایش منتقل کند.

اگر این پیش بینی درست باشد، آیفون 16 پرو اولین گوشی خواهد بود که با طراحی تمام صفحه وارد بازار می شود.

  • اخبار مربوط به آیفون مدتی است که در حال پخش است. خود کو یک بار پیش بینی کرد که ممکن است در سال 2023 شاهد یکی از آن ها باشیم.
  • حدس جدید او در مورد آیفون 16 پرو با صفحه نمایش کامل در سال 2024میلادی باعث شده که سیر عظیمی از طرفداران اپل و گوشی های آن به این موضوع توجه کنند.
  • اگر اپل موفق شود ابزار Face ID را در پشت صفحه اجرا کند، واقعاً پیشرفت خواهد کرد.

2سال آینده چه خواهد شد؟

مینگ چی کو خود را به عنوان قابل اعتمادترین تحلیلگر اپل معرفی کرده است. با این حال، پیش‌بینی او در مورد عرضه آیفونی با دوربین و Face ID زیر نمایشگر توسط اپل در دو سال آینده، تردیدهای خاصی را به ذهن متبادر می‌کند.

اپل به دلیل انتشار ویژگی های نیمه کاره شناخته شده نیست. بنابراین، با در نظر گرفتن مشکلات کیفی فناوری دوربین‌های درون‌نمایش، دو سال برای توسعه و تکمیل دو فناوری جدید بسیار کمتر به نظر می‌رسد.

بهبود در ISP و الگوریتم های تصویر ضروری است

کیفیت دوربین های زیر نمایشگر بارها زیر سوال رفته است. اگرچه این فناوری در حال بهبود است، اما آنها قادر به مطابقت با لنزهای معمولی و غیر مخفی نیستند.

خود Kuo پیشنهاد می‌کند که تنها بهبود در ISP (پردازنده سیگنال تصویر) و الگوریتم‌های تصویر می‌تواند دوربین‌های تعبیه‌شده روی صفحه را به جلو ببرد.

با توجه به اینکه اپل چگونه پردازش دیجیتال خود را به طور مداوم بهبود بخشیده است، ممکن است بتواند راه حلی ارائه دهد.