به صرفه ترین اینترنت در دنیا

صفحه اصلیتحقیقات در حوزه تکنولوژی

به صرفه ترین اینترنت در دنیا

سازمان رسمی نت کِرِدیت به تازگی تحقیقات خود را در زمینه بررسی اینترنت در تمامی نقاط جهان به پایان رسانیده و در این میان به نتایج جالبی دست یافته است که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

شرکتNET Credit با توجه به میزان حقوق و در آمد اشخاص در هر کشور و همچنین کمک گیری از وب سایت Cable.co توانسته است نتایجی جالب از اینترنت های مصرفی کاربران را به دست آورد ، و در نهایت توانسته است قیمت اینترنت را در کشور های مختلف بررسی کند.

پلتفرم بررسی و اساس کار این پروژه به این صورت بوده است که با بررسی میزان هزینه و قیمت پهنای باند میزان قیمت اینترنت در کشور های دیگر سنجیده می‌شود.

به دلیل گسترش شدید استفاده از اینترنت در سر تا سر دنیا و همچنین استفاده تمامی کشور ها در این زمینه سبب شده است قیمت و میزان سرعت اینترنت در کشور های مختلف تفاوت داشته باشد.

کشور هایی که اینترنت را با قیمت مقرون به صرفه برای کاربران و مردمان خود در اختیار میگذارند ، اما نباید از این موضوع قافل شد که اینترنت با قیمت ارزان مد نظر نمی‌باشد و مهم پهنای باند مصرفی و ایجاد شده در این بستر است که میزان پهنای باند اختصاصی به کاربران در هر کشور متفاوت است.

شرکت نت کردیت که در شهر شیکاگو آمریکا  فعالیت می‌کند با توجه به بررسی های انجام داده بر روی میزان میانگین حقوق دریافتی افراد در سر تا سر جهان و همچنین بررسی میزان پهنای باند ارائه شده از سوی سازمان جهانی به آن کشور میزان کیفیت اینترنت را در کشور های مختلف مورد سنجش قرار داده است.

اما حال بیایید به این موضوع بپردازیم که با توجه به مطالب گفته شده کدام کشور ها دارای اینترنت خوب و مقرون به صرفه ای می‌باشند؟

رتبه اول گران ترین اینترنت دنیا مربوط به کشور یمن می‌باشد ، که هزینه ای بالق بر ۲۴۶۶ دلار دارد ، این مقدار با توجه به میزان دستمزد و درآمد در این کشور برابر با ۲۷۹۲٫۵۶درصد حقوق در یک ماه است که دقیقاً برابر ۸۸٫۳۳ دلار در کشور یمن می‌شود.

کشور موناکو یکی از مقرون به صرفه ترین اینترنت هارا در سر تا سر جهان دارد این کشور به دلیل در دسترس قرار دادن پهنای باند مناسب سبب شده است تا در نهایت به عدد ۰٫۰۰۶۸درصد از میزان دستمزد صرف هزینه اینترنت در این کشور خواهد شد.میزان قیمت اینترنت به دلار با میزان در آمد این کشور برابر ۵۰۴۳ دلار ماهانه است.

کشور بعدی که در سومین رتبه برترین کشور ها قرار دارد قزاقستان است این کشور ماهانه ۲۲٫۱۵ دلار در ماه که میزان ۴٫۱۷درصد حقوق  ماهانه را شامل می‌شود.

کشور ایران در این رده قرار دارد با هزینه ماهانه ۲۳٫۳۵دلار که حدود ۶٫۶۱درصد خقوق ماهانه افراد صرف اینترنت در ایران می‌شود.

کشور امارات ماهانه ۴۰٫۹۴دلار است که به میزان ۱٫۳۱ درصد دستمزد را به خود اختصاص داده است.

همچنین می‌توانید برای یافتن اطلاعات بیشتر در این زمینه با سایت Netcredit  در ارتباط باشید و جزئیات بیشتر را در وب سایت رسمی شرکت نت کردیت بخوانید.

نظرات

وردپرس: 0