رونمایی از کنسول بازی همراه

رونمایی از کنسول بازی همراه
رونمایی از کنسول بازی همراه

شرکت بریتانیایی GameGadget از راه اندازی کنسول بازی جدید خود "Go Anywhere - Play Everything" به معنای هرجا که می‌روید بازی کنید ، به نام GameGadget 1.0 خبر داد. آنها شرکتهای بزرگ بازی را مستقیماً در چشم خود و تصویر بزرگ بازی را در ذهن دارند. این دستگاه مبتنی برسیستم عامل لینوکس ( Linux) ادعا می کند که می تواند هر بازی و در هر زمان را اجرا کند. این ادعاهای بزرگ و آرزوهای بزرگ است. آیا این کنسول می توانند ؟

به زودی خواهیم فهمید از اوایل سال آینده با قیمت ۹۹٫۹۹ پوند (۱۶۰ دلار) به فروش می رسد. به گفته سازندگان و توسعه دهندگان با این دستگاه قابلیت انعطاف پذیری بیشتری در نحوه فروش ، بازی و ایجاد بازی خواهند داشت. 

این کنسول را به عنوان "iPod" بازی در نظر بگیرید. با بازی های بی شماری که در دسترس هستند و شما یک انتخاب بی پایان از بازی ها را دارید. به راحتی مانند یک آهنگ آن را دانلود و نصب می‌کنید.

اینجاست که سرویس GameGadgetGames وارد عمل می شود ، احتمالاً با همان مدل "فروشگاه اپل" کار می کند. دارندگان بازی های قدیمی می توانند بازی های قدیمی خود را در قالب اصلی که کمتر از آن نیست ، دوباره به بازار عرضه کنند ، قیمت آن را بپردازند و دوباره درآمد کسب کنند.

 حالا به این فکر کن مالک هیچ سرمایه گذاری اضافی متحمل نشده است و می خواهد درآمد خود را داشته باشد. در حالی که گیمرها تنوع و شانس بازی چیزی را پیدا می کنند که شاید چیز جدیدی نباشد اما برای آنها جدید است.

اما نکته جالب اینجاست که هرچه تکنولوژی پیشرفته تر شود پس از گذشت زمان گیمر ها و افراد عادی به دنبال دستگاه هایی ساده تر برای خروج از آن دنیای پیچیده می‌باشند. همچنین شما می‌توانید جدید ترین اخبار تکنولوژی را در تکولایف بررسی کنید.