تایید هدفون گلکسی بادز پرو به صورت نا خواسته توسط سامسونگ

صفحه اصلیاخبار تکنولوژی | دسته بندی اخبار روز

تایید هدفون گلکسی بادز پرو به صورت نا خواسته توسط سامسونگ

در اواسط ماه ژانویه، شرکت سامسونگ تصمیم به معرفی یکی از بهترین محصولات خود گرفت.

در تاریخ ۱۴ ژانویه، شاهد رویداد گلکسی آنپکد محصولات سری اس ۲۱ سامسونگ خواهیم بود. در کنار محصولات اس ۲۱، قطعا محصولات دیگری نیز معرفی می شود. یکی از این محصولات، هدفون بی سیم گلکسی بادز پرو می باشد.

برای مشاهده سایر اخبار تکنولوژی به صفحه اصلی تکولایف مراجعه کنید.

تایید نام محصول به صورت رسمی توسط شرکت سامسونگ قبل از معرفی آن!

زمزمه های رو نمایی از گلکسی بادز پرو از همان ابتدا در کنار محصولات خانواده گلکسی اس ۲۱ شنیده می شد. هیچ کسی انتظار تایید نام این محصول به صورت رسمی، آن هم پیش از معرفی را از سامسونگ نداشت. هنوز کسی در مورد عمدی بودن یا غیر عمدی بودن معرفی این محصول خبر ندارد.

به هر حال نام گلکسی بادز پرو در بخش کانادایی وب سایت سامسونگ قرار گرفته است. در زمان کمی دسترسی به صفحه پشتیبانی این محصول امکان پذیر و سپس به سرعت حذف شد.

همان مدت کوتاه دسترسی برای مطلع شدن از موضوع کافی بود. شماره ساخت آن (SM-R190) در کنار نام آن نیز مشخص شده است. پیش بینی شده که این محصول با قیمیت ۲۰۰ دلار به بازار عرضه خواهد شد.

برخی شایعات حاکی از امکان پلی بک هشت ساعته هدفون گلکسی بادز پرو می باشد. زمان مکالمه آن به صورت مداوم حدود چهار ساعت و نیم اعلام شده است.

با در نظر گرفتن این موضوع همراه با کیس شارژ، امکان ده ساعت و نیم مکالمه و بیست ساعت پلی بک را در اختیار کاربران قرار می دهد.

البته این محصول دارای قابلیت های دیگری هم می باشد. Ambient Sound، Spatial Audio و Conversation Mode از دیگر قابلیت های آن می باشد.

این هدفون بی سیم جدید شرکت سامسونگ در رنگ های نقره ای، بنفش و سیاه به خریداران ارائه خواهد شد.

نظرات

وردپرس: 0