اتاق فرار | اسکیپ روم

صفحه اصلیمقالات

اتاق فرار | اسکیپ روم

اتاق فرار که یک نوع سبک بازی است به تازگی در بین مردم و ایران باب شده است این نوع بازی با استفاده از پازل های مختلف که به صورت فیزیکی می‌باشد که باید توسط بازیکنان که افراد زنده و حاضر در صحنه بازی هستند پیدا شده و در سرجای خود قرار داده شود ، انواع اتاق های فرار در سبک های مختلف وجود دارد در این مقاله از وب سایت تکولایف قصد داریم به معرفی انواع اتاق فرار و بازی آن بپردازیم پس با ما همراه باشید.

اسکیپ روم یا اتاق فرار

در بسیاری از اتاق های فرار ماجرا از این قرار است که یک محیط طراحی شده توسط بازیگردان که عملاً محیطی ترسناک و دارای حقه های بسیار است برای این کار تعبیه شده است.

در قسمت بعد پس از ورود گروهی از بازیکنان به این بازی بازیگردان قصد دارد تا ان هارا گیج کند و ترس را در میان آن ها بیندازد در این حین بازیکنان باید برای پیدا کردن پازل های معما این اتاق فرار به دنبال نکات و مواردی باشند که بازیگردان برای ان ها در اتاق تعبیه کرده است.

برای مثال اگر در یک اسکیپ روم قرار داشته باشید که برای فرار از آن محوطه نیاز به یک کلید داشته باشید بازی ساز طوری ان کلید را تعبیه کرده است که شما باید در جاهای مختلف محوطه به دنبال آن کلیدی بگردید.

در همین حین گشتن و پیدا کردن یک کلید ممکن است با توجه به خلاقیت سازنده اتفاقات بسیاری در ان اتاق رخ بدهد که ادرنالین شما را به شدت بالا می‌برد.

اما تمامی اتفاقات در اتاق های فرار ترسناک نیستند و اتفاقات دیگیری هم ممکن است در طول بازی رخ بدهد ، اما در کل اگر روحیه ای دارید که به دنبال هیجان و استرس بالا هستید اتاق های فرار بسیاری در سرتاسر ایران وجود دارد که می‌توانید با مراجعه به آن ها و خرید بلیط سانس از ان ها استفاده کنید.

البته در دوران کرونا با توجه به خطراتی که ممکن است داشته باشد این بازی توصیه نمی‌شود به دلیل این که چند نفر در یک مکان بسته قرار خواهند گرفت و همین امر ممکن است خطرناک باشد و سلامتی شما را به خطر بی‌اندازد.

پست های قدیمی‌تر

نظرات

وردپرس: 0