کلاب هاوس بر روی نقشه ویز درحال کار است

صفحه اصلیاخبار تکنولوژی | دسته بندی اخبار روز

کلاب هاوس بر روی نقشه ویز درحال کار است

به نظر می رسد کلاب هاوس بر اساس تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط Jane Manchum Wong ، روی روشی جدید برای دعوت مردم به اتاق های گفتگو صوتی در برنامه خود کار می کند. ویژگی دعوت ، “موج” نامیده می شود و بیشتر بر روی جنبه های اجتماعی و معمولی Clubhouse متمرکز است. در ادامه با تیم تکولایف همراه باشید تا به بررسی این خبر بپردازیم.

بر اساس اسکرین شات هایی که وونگ به اشتراک گذاشته است ،نقشه خوان ویز به شما امکان می دهد تا با دوستان خود ارتباط بر قرار کنید با دکمه ای مشابه با لوگوی کلاب هاوس- آنها را به چت دعوت کنید. اگر آنها این دعوت را بپذیرند ، به طور خودکار به یک اتاق صوتی گفت گو در کلاب هاوس وارد می‌شوند تا بتوانید صحبت کنید.

اما به نظر می رسد Clubhouse بیشتر بر کاربردهای حرفه ای برنامه خود متمرکز شده است – به عنوان مثال ، راه اندازی یک برنامه آزمایشی برای نمایش های جدید – تا راهی برای معاشرت آنلاین این باعث ایجاد رقابت های شدید در بین برنامه های موجود در بازار شده است ، اما ویز گامی خوب برای پیشرفت برنامه کلاب هاوس محسوب می‌شود و باید دید این برنامه تا کجا پیش خواهد رفت و این ایده محقق می‌شود یا خیر.

پست های قدیمی‌تر

نظرات

وردپرس: 0