استعفا مدیر ارشد شرکت گیم استاپ

صفحه اصلیاخبار تکنولوژی | دسته بندی اخبار روز

استعفا مدیر ارشد شرکت گیم استاپ

شرکت گیم استاپ (به‌انگلیسی:GameStop) یکی از شرکت های تولید کننده بازی های ویدئویی در روز سه شنبه گفت متاسفانه امروز یکی خبری بر مبنای استعفای مدیر ارشد فرانک هملین در تاریخ ۳۱ مارچ استعفا خواهد داد.

هملین ، که قبلاً به عنوان مدیر ارشد بازاریابی در این شرکت فعالیت می‌کرد ، از ژوئن ۲۰۱۹میلاید در سمت فعلی خود ، به عنوان مدیر ارشد مشتری ، بر اساس وب سایت شرکت ، مسئول بازاریابی ، وفاداری مشتری و “تجارت های همه جانبه” شرکت گیم استاپ بود.

جالب است بدانید در ماه گذشته شرکت گیم یا همان بازی استاپ در بیانه ای برکنارگیری مدیر مالی این شرکت را نیز بیان کرد و گفته بود به دنبال خانه تکانی در سال جدید می‌باشد.

اما نباید از این موضوع قافل شد که امروزه یکی از بهترین مدیران ارشد شرکت استعفا خود را داده است این فرد یکی از پر جنب و جوش ترین اعضا در شرکت گیم استاپ بود به دلیل داشتن پشتکار قوی سبب شده بود این شرکت بتواند امروزه در این جایگاه فعلی خود قدم بردارد.

بیوگرافی شرکت گیم استاپ

game stop store

یک شرکت خرده فروشی در زمینه بازی های یارانه ای است که در کشور آمریکا قرار دارد این شرکت در زمینه پخش و انتشار بازی ها با لایسنس اوریجنال و پشتیبانی آن فعالیت دارد ، شرکت گیم استاپ جالب است بدایند این شرکت در زمینه های بسیاری فعالیت دارد که عنوان های مختلفی دارد برای مثال گیم‌استاپ، ای‌بی گیمز، بابیجز، نرم‌افار ای‌تی‌سی، مایکرو منیا، مووی استاپ، پلنت‌اکس و فانکولند  هر وقت نام هرکدام از این مجموع ها به گوش شما خورد شک نکنید مدیریت اصلی آن با استاپ است.

ورود استاپ به بازار گوشی هوشمند

در سال ۲۰۱۰ میلادی این شرکت با سرمایه گذاری و ورود به بازار گوشی های هوشمند و دیجیتال سبب شد تا متضرر شود و همین موضوع یکی از مواردی بود که سبب شد سهام این شرکت کاهش چشم گیری را به خود تجربه کند ، اما در سال ۲۰۲۱ توانست ضرر های آن دوره را جبران کند ، و روند رشد سعودی خود را طی کند.

منبع :reuters.com

نظرات

وردپرس: 0