امکان پخش صدا های درخواستی کاربر در سیری

صفحه اصلیاخبار تکنولوژی | دسته بندی اخبار روزاخبار گوشی | جدید ترین اخبار موبایل

امکان پخش صدا های درخواستی کاربر در سیری

شرکت اپل از امکان پخش صدا های درخواستی کاربر مانند: ساز های موسیقی، حیوانات، خودرو ها و … در دستیار هوشمند سیری داد. با توجه به گزارش کاربران این ویژگی ها در اختیار برخی از آن ها قرار گرفته است. به گفته کمپانی اپل استفاده از ویژگی های جدید سیری با دانلود و نصب نسخه IOS 14.3 امکان پذیر می باشد.

سیری

برای دسترسی به سایر مقالات و اخبار به صفحه اصلی تکولایف مراجعه کنید.

قابلیت های جدید در کنار به روز رسانی ویژگی های مختلف IOS 14

علاوه بر به روزرسانی قابلیت های مختلف موجود در IOS 14، قابلیت های جدید و جذابی به سیری یا همان دستیار هوشمند کوپرتینویی ها اضافه شده است. از ویژگی های کاربردی مورد استفاده کاربران می توان به پرسیدن سوالات مختلف از سیری اشاره داشت. این دستیار هوشمند با استفاده از هوش مصنوعی سوالات را تشخیص داده، سپس جواب های مناسبی را برای آن از سطح اینترنت پیدا کرده و به کاربر ارائه می دهد.

اکنون مقامات کمپانی اپل خبر از به روز رسانی سیری می دهند. با این به روز رسانی سیری می تواند به سوالات بیشتری جواب دهد و علاوه بر آن صدا های اشیاء مختلف و یا حیوانات را شناسایی و بنا بر درخواست کاربر آن را پخش کند. مثلا با پرسیدن هی سیری، صدای اردک چگونه می باشد؟ دستیار هوشمند سیری به داده های خود رجوع و سپس صدای مورد نظر را برای فرد پخش می کند.

سیری علاوه بر ویژگی های ذکر شده قابلیت ارائه اطلاعات مختلفی درباره حیوانات، خودرو ها و ساز ها و … با مراجعه به صفحه ویکی پدیای مربوط به سوژه را دارد. در صورت عدم دسترسی به ویژگی های جدید سیری کمی صبر کنید؛ زیرا این قابلیت در برخی از مناطق قفل بوده و در طی روز های آینده در دسترس تمامی کاربران IOS قرار می گیرد.

نظرات

وردپرس: 0