ایلان ماسک درمقابل گروه ANONYMOUS

صفحه اصلیاینترنت

ایلان ماسک درمقابل گروه ANONYMOUS

گروه هکری غیر متمرکزی انونیموس یک گروهی بسیار قوی و فعال در زمینه هک و ضربه به افراد محتلف صورت گرفته است این گروه خودشان را به صورت غیرمشخص معرفی کرده اند و اطلاعاتی در مورد هویت آنها وجود ندارد به همین دلیل هویت آنها مخفی است.

این گروه آزادی خواه گروهی است که به گفته خودشان در زمینه های منفی و بی دلیل فعالیت ندارد و دلیل تهدید اخیر خود را علیه ایلان ماسک مدیر شرکت تسلا اعلام کردند که این فرد با حساب تویتر خود و تویت های خود بر روی ارزش بیتکوین و رمز ارز ها تاثیر گذاشته است و همین موضوع خشم این گروه را برانگیخته است.

در ویدئو ارسالی از سوی این گروه گفته شده است که ریزش بازار ارز های دیجیتال و بیت کوین در هفته گدشته به دلیل تویت های بی ملاحظه ایلان ماسک می‌باشد.

این موضوع در حالی است که ایلان ماسک برای اولین بار نیست که قیمت بیت کوین را جا به جا میکند. بار ها و بار ها دیده بودیم که ایلان ماسک قیمت ارز هایی مانند دوج کوین و شیبا را در بازار جابه جا کرد و همین موضوع و تویت های این فرد سبب شده است تا به امروز بسیاری از قشر های مختلف در جوامع دیچار ضرر شوند.

قشر هایی فقیر کارگر و … که روزانه در حال ضرر هستند و با امید بالا رفتن نسرمایه خود در بازار کریپتو فعالیت خود را اغاز کردند و فردی مانند ایلان ماسک این بازار را به راحتی با یک تویت ریسزشی میکند و سبب ضرر بسیاری از این افراد شده است.

به همین دلیل گروه ANONYMOUS ویدئویی علیه ایلان ماسک ارائه کردند و گفتند هدف بعدی و اصلی ما این فرد است و اگر به کار های خود ادامه بدهد ضربه شدیدی به وی وارد خواهیم کرد.

در ادامه با تیم تکولایف همراه باشید تا شاهد ویدئو منتشر شده توسط این گروه هکر را برای شما به اشتراک گذاشته ایم با زبان اصلی که تمام موارد بالارا در ویدئو ذکر کرده‌اند.

نظرات

وردپرس: 0