ردیاب هوشمند سامسونگ

صفحه اصلیاخبار تکنولوژی | دسته بندی اخبار روز

ردیاب هوشمند سامسونگ

با توجه به گفته شرکت بزرگ سامسونگ این کمپانی به تازگی اطلاعاتی را در مورد ردیاب های هوشمند نسل جدید خود معرفی کرده است نام این ردیاب به احتمال زیاد ایرتگ(Air Tag) خواهد بود ، اما برای نام این محصول جدید هنوز حدس و گمان های زیادی پیش رو است.

معرفی این گجت سبب شده است ، رسماً در سال ۲۰۲۱میلادی شاهد پیشرفت جدید ترین ها باشیم و انتظار میرود در سال جدید تلفیق تکنولوژی و زندگی به طرز سرسام آوری روز به روز بیشتر شود.

در هفته گذشته با معرفی پرچم داری کمپانی بزرگ سامسونگ به نام اس ۲۱ گلگسی در همان میان گلگسی تگ هم معرفی شد اما به دلیل تقاضای بیشتر گلگسی s21 سبب شد ، تا این گجت جدید آن چنان مورد توجه مخاطب ها قرار نگیرد.

info smart gps
info new gadget

باتری گلگسی اسمارت تگ

battery smart gps

این سیستم ردیاب هوشمند از باتری دکمه ای سه واتی استفاده میکند که قابلیت تعویض هم دارند. همچنین باید یاد کرد که این دستگاه بسیار نازک است.

به گفته شرکت سامسونگ این گجت جدید قرار است برای ردیابی و پیدا کردن دستگاه های ضرور در بین مردم مورد استفاده قرار بگیرد ، برای مثال زمانی که شما تلفن همراه خود را گم کرده و به دنبال آن میگردید می‌توانید به راحتی آن را توسط این دستگاه کوچک ردیابی و پیدا کنید.

به صورتی تعبیه شده است که به راحتی در پشت گوشی شما میتواند قرار بگیرد ویا در کیف شما ، همچنین عمرطولانی باتری آن میتواند بسیار کار آمد باشد.

همچنین میتوانیم انتظار داشته باشیم این محصول سامسونگ در سال ۲۰۲۱ و ماه ژانویه وارد بازار های جهانی و محلی شود ، رنگی بندی این محصول میتواند مشکی و یا گندمی باشد ، قیمت تصویب شده برای بازه فروش آن هم ۱۵ تا ۲۰ یورو مد نظر است.

خیلی ممنون که با یکی سری دیگر از اخبار روز تکنولوژی با ما همراه بودین ، هدف تیم تکولایف زندگی آسان تر با هزینه ای کمتر است.

نظرات

وردپرس: 0