اپل اِیرتگز وارد بازار می‌شود

صفحه اصلیگجت

اپل اِیرتگز وارد بازار می‌شود

اپل Air tags که همه انتظار آن را داشتیم به همراه رونمایی از آیفون سری جدید ۱۲ وارد بازار های جهانی شود با کمی تعویق وارد بازار می‌شود اما هنوز اطلاعات دقیق از طراحی و کارایی آن در دسترس نیست.

شایعاتی وجود دارد بر اساس این که این گجت کمپانی اپل به همراه ایرپاد هدفون ۶۰۰ دلاری شرکت اپل وارد بازار می‌شود ؛ ایر تگز با دو مدل و اندازه مختلف برای کاربران در دسترس قرار خواهد گرفت.

اما با توجه به سیاست های فروش و خرید شرکت بزرگ دنیا دلیل این تعویق جلوه کردن محصول جدید شرکت اپل است چرا که اگر به همراه سری جدید گوشی های این شرکت وارد بازار می‌شد ، نمیتوانست به خوبی جا افتاده و فروش خود را داشته باشد.

اما با این وجود هنوز اطلاعات کاملی از این محصول و گجت سال ۲۰۲۱میلادی در دسترس نمی‌باشد و تنها شایعاتی مبنی بر این که در اسفند ماه از آن رو نمایی میشود اما این خبر منبع رسمی ندارد.

ایرتگز اپل چیست؟

نوعی گجت هوشمند و ردیاب است که در دسته ردیاب های هوشمند قرار دارد این محصول با تکنولوژی آینده طراحی و ساخته شده است و انتظار میرود در زمان رو نمایی کاربران را شگفت زده کند.

تیم تکولایف در حال حاضر اطلاعات کافی در مورد این گجت در دسترس ندارد اما در آینده پس از معرفی آن با ما همراه باشید تا ببرسی دقیق airtags بپردازیم.

پست های جدیدتر
پست های قدیمی‌تر

نظرات

وردپرس: 0