سوپر دیوایس هواوی | اتصال گوشی و لپ تاپ هواوی

صفحه اصلیاخبار تکنولوژی | دسته بندی اخبار روز

سوپر دیوایس هواوی | اتصال گوشی و لپ تاپ هواوی

به گزارش تیم تکولایف امروز به بررسی سیستم سوپر دیوایس شیرینگ و کانکت شدن چند دستگاه همزمان در یک لوکیشن به هم با سیستم جدید هواوی که خیلی هم سر و صدا به پا کرده.

اگر اهل کار کردن هم زمان با دیوایس ها مختلف هستید میتونه این تکنولوژی براتون خیلی جذاب باشه در این تکنولوژی هواوی نیازی به هواوی ایدی ندارید و نیازی نیست همه دستگاه ها به یک وایفای وصل باشه ولی میتونیم هر دستگاهی رو همزمان به هم وصل کنیم.

اولین مورد اینه که می‌تونید خیلی ساده و سریع گوشی هواوی رو روی لپ تاپ اون بزارید و سریع گوشی شما کانکت میشه به لپ تاپ شیائومی در این حالت شما یک صفحه کوچک از گوشی خودتون ببینید که کامل میتونید با گوشیتون روی لپ تاپ هم کار کنید.

از جذاب ترین قسمت های این سوپر دیوایس هواوی می‌تونیم به درگ اند دراپ کردن همه فایل ها و انتقال اونا از گوشی به لپ تاپ و بلعکس این بهترین روش و سریع ترین روش فایل ها هست که سوپر دیوایس هواوی برای شما فراهم کرده.

مولتی تسکینگ در هواوی

زمانی که گوشی رو به لپ تاپ نصب کنید یک صفحه نمایش از گوشی روی لپتاپ هواوی میاد شما میتونید 3 صفحه مختلف از گوشی رو روی لپ تاپ داشته باشید روی صفحه لپ تاپ این موضوع زمانی میتونه کمک کنه به شما که نیاز به مولتی تسکینگ دارید برای کار با گوشی اما سختتون هست میتونید بندازید روی لپتاپ که خیلی این موضوع جذاب است.

اما اگر شما یک مانیتور هواوی داشته باشید میتونید با کابل تایپ سی گوشی رو به مانیتور هواوی وصل کنید اما یه نکته ای هست که خود گوشیتون هم میتونه وصل بهش به مانیتور هواوی و میتونید خیلی راحت با گرفت گوشی روی پایه مانیتور گوشیتون متصل اون کنید.

البته توجه کنید تمام مواردی که گفتیم تماماً برای محصولات هواوی هست یعنی هم گوشی هم لپ تاپ و هم مانیتور مثال زده شده در بالا باید برند هواوی و مدل جدید آن باشد البته که برای مدل های قدیمی گوشی های هواوی این کار ممکن نیست.

اگر لپ تاپ شما از کابل تایپ سی استفاده کنه و وصل بشه به مانیتور جدید هواوی میتونید به راحتی کیفیت 4k پلاس رو روی مانیتور داشته باشید که امکان فوق العاد جذابیه که میتونید با موس و کیبرد گوشیتون و دیوایس های مختلف هواوی خودتون متصل کنید.

این کار خیلی به درد بیزینس من ها میخوره که از گوشی و لپ تاپ خیلی استفاده میکنند و کاربرد آن بسیار مفید خواهد بود برای شما امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید.

نظرات

وردپرس: 0